Microsoft 26 Ekim’de Neyi Tanıtacak?

Microsoft tarafından geçtiğimiz günlerde dağıtılan davetiyelerde 26 Ekim’de tanıtımının yapılacağı duyuruldu. Peki bu tanıtımda ne tanıtılacak?

Microsoft 26 Ekim’de Neyi Tanıtacak?
Microsoft 26 Ekim’de Neyi Tanıtacak? Tekno Kenar

Microsoft özellikle Windows 10 işletim sistemi ile birlikte son günlerde oldukça hareketli bir dönemden geçerken yapılan son açıklamaları ile birlikte 26 Ekim tarihinde yeni bir tanıtımının yapılacağı belirtilmişti. Bu tanıtımda Microsoft tarafından nelerin piyasaya sunulacağı ve hangi cihazların ya da uygulamaların tanıtılacağı bilinmese de gündeme pek çok farklı İddaa gelmeye başladı.

Ne Tanıtılacak?

Davetiyelerde tanıtım ile ilgili hiçbir detay verilmezken, etkinliğin 26 Ekim günü New York'ta düzenleneceği belirtildi. Davetiyelerde ürün tanıtımı olarak ibarelerin yer alması yeni ürünlerin ve cihazların piyasaya sunulacağını gösteriyor. Bu bakımdan hiçbir şekilde ipucu verilmese de yeni ürün tanıtımı denilerek yeni ürünleri piyasaya sunulacağı açıklanmış durumda. Fakat yapılan son tanıtımlar ile birlikte beklentiler doğrultusunda tüm ürünlerini piyasaya sunan Microsoft'un bu konuda nasıl bir yeni cihaz ile tanıtımını gerçekleştirdiği ise merak ediliyor.

Surface Mi Geliyor?

Bu konuda gündeme gelen iddialarda ise Microsoft tarafından SurFace adı verilen yeni telefon modellerinin piyasaya sürülebileceği belirtildi. Özellikle son dönemlerde pek çok telefon üreticisi yeni cihazlarıyla piyasaya çıkarken Microsoft'un bu konuda geri kalmak istemediği ve yeni telefon modellerini piyasaya sunabileceği düşülüyor.

Oldukça görkemli geçmesi beklenen etkinlikte Microsoft'un Windows 10 için yeni güncelleme yayınlaması ya da küçük bir uygulamanın tanıtılması ise bu kadar reklam yapılan tanıtım günü için hayal kırıklığı yaratabilir. 

Microsoft 26 Ekim’de Neyi Tanıtacak? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Microsoft 26 Ekim’de Neyi Tanıtacak? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?