Tekno Kenar

  Microsoft Holographic geliyor

  Teknoloji devi Microsoft,arttırılmış gerçeklik kapsamındaki çalışmaları sonucu ortaya çıkardığı Holographic’i yakın zamanda kullanıcılarının hizmetine sunacak.

  Microsoft Holographic geliyor

  Yeni ürün Holographic

  Arttırılmış gerçeklik konusundaki çalışmalarıyla dünyanın önde gelen firmalarından olan Microsoft, yeni ürünü Holographic’i kullanıcılarının hizmetine sunmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz dönemde Pokemon Go, küresel bağlamda çok başarılı bir çıkış yakaladı. Microsoft, bu oyunun başarısında rol alan faktörleri dikkatlice inceledi. Bunun sonucunda, Microsoft kendi çözümleriyle çok yakın zamanda karşımızda olacak.

  Dünya devi Microsoft’un, Windows 10 kullanıcılarına, 2017 yılı başlarında Holographic’i sunması bekleniyor.

  Microsoft, Holographic’e ait bazı bilgileri ve çıkış zamanına dair ip uçlarını geçtiğimiz Haziran ayında vermişti. Holographic, AR ve VR cihazlardan farklı olarak 6 yönlü bakış açısı sunabilecek. Holographic, hem iki boyutlu hem de üç boyutlu uygulamaları barındırabilecek.

  Microsoft’un yeni ürünü Holographic yukarı, aşağı, sağ, sol, ileri, geri olmak üzere toplam 6 farklı açıda hareket ettirilebilecek.

  Microsoft, Holographic’in ilk Windows 10’a gelmesinin sebebinin, Holographic ve Windows 10’un sistem gerekliliklerinin uyumlu olması olduğunu söyledi.

  [Toplam:1    Ortalama:5/5]

  Microsoft Holographic geliyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Microsoft Holographic geliyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Microsoft Holographic geliyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?