Microsoft OneDrive Dosya Kurtarma Özelliği

Yeni Onedrive Özellikleri Kullanıcıları Sevindirecek Gibi Görünüyor.

Microsoft OneDrive Dosya Kurtarma Özelliği
Microsoft OneDrive Dosya Kurtarma Özelliği Tekno Kenar
Bu içerik 1138 kez okundu.

Görünüşe göre Microsoft yakın bir tarihte OneDrive’a ilgi çekici özellikler eklemeyi planlıyor. Servisin yeni özelliğiyle birlikte artık bulut servisindeki eski dosyaları geri getirmek mümkün olacak ve bu şekilde zararlı virüs saldırılarının da önüne geçilecek.

Microsoft OneDrive Dosyaları Geri Yükleme Özelliği

Stephen Rose tarafından verilen bilgiye göre, ‘Dosya Kurtarma – Files Restore’ adı verilen bu özellik sayesinde artık OneDrive hesabınızı istediğiniz herhangi bir noktaya tıpkı Windows işletim sistemli bilgisayarlarda olduğu gibi geri yükleyebileceksiniz. Üstelik OneDrive Dosya Kurtarma özelliği sadece birkaç hafta içinde eklenmiş olacak.

Bu gerçekleşirse OneDrive’da büyük değişiklikler yaşanacak ve artık kullanıcılar geçmişte sildiği dosyaları kurtarabilecek. Tabii bu 30 günlük bir periyotla sınırlı olacak fakat örneğin iş hesabı kullananlar, 90 gün boyunca dosyalarını geri getirebilecekler.

OneDrive Dosya Kurtarma Özelliği Her Hesaba Verilecek mi?

Böylece hata ile dosyalarını silenler, virüs saldırısına uğrayanlar hüsrana uğramayacak ve OneDrive’daki verilerini kurtarabilecekler. Şu anda özelliğin bütün OneDrive kullanıcılarına sunulup sunulmayacağı belli olmasa da yakın tarihte tüm bilgileri öğreneceğiz ve OneDrive Dosya Kurtarma özeliği kullanıma açılacak. Dolayısıyla takipte kalmaya devam edin.

Microsoft OneDrive Dosya Kurtarma Özelliği Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Microsoft OneDrive Dosya Kurtarma Özelliği Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir