Microsoft Surface Daha Çok Sevildi!

Apple'ın geçtiğimiz aylarda tanıtmış olduğu dokunmatik panelli yeni MacBook Pro'su görünüşe göre çok sevilmemiş hatta pek çok kullanıcı MacBook modellerinden Microsoft Surface'e geçmiş.

Microsoft Surface Daha Çok Sevildi!
Microsoft Surface Daha Çok Sevildi! Tekno Kenar

Apple bilindiği gibi geçtiğimiz aylarda yeni bilgisayarı olan tasarımı yenilenmiş ve pek çok önemli özellikle gelen MacBook Pro modellerini tanıtmıştı. Apple'ın bu yeni bilgisayarları görünşe göre pek sevilmemiş olsa gerek ki pek çok kullanıcını diğer bilgisyarlara yönelmiş. 

Teknoloji dünyasnının yenilikçi markası olan Apple artık son zamanlarda yenilikçi kimliğinden epey uzakta yer alıyor. Yeni MacBook Pro modelini kısa bir süre önce tanıtan Apple yine kullanıcıları tatmin etmedi. Yenilenen MacBook Pro modelinde sadece USB Type C bağlantı noktasına yer veren Apple kullanıcıları pek çok dönüştürücü almaya mecbur kılmıştı. 

Apple yeni MacBook Pro modelinin kutusunda sadece şarj aletine yer vermiş bununla birlikte hiçbir dönüştücü ve diğer yan ürünlere kutusunda yer vermemişti. Apple ayrıca kullanıcıların muhakkak kullanması gereken bu dönüştürücü ve ürünleri kendi sitesi üzerinden yüksek fiiyatla satışa çıkartmıştı. 

Apple'ın ilk olarak MacBook modelinde uyguladığı bu politika pek çok kullanıcı tarafından sevilmeyip eleştirilse de Apple bunu devam ettirip yeni MacBook Pro modelinde de uyguladı. Apple'ın bu politikayı uygulaması ve bir de bu ürünleri sitesinden yüksek fiyatlara satması kullanıcıları başka çözümler bulmaya bu anlamda da Microsoft ve ürünlerine yönelmesine neden oldu. 

Microsoft'un son iddialarına göre kullanıcılar yeni MacBook Pro'dan hiç memnun değil ve yine Microsoft'a göre pek çok kullanıcı Apple'ın bu politikalarından dolayı mevcut  MacBook ürünleri yerine Microsoft'un ürünlerine geçiş yapıyor. Bu geçişi yapan kullanıcıların ilk yöneldikleri ürün ise Microsoft'un Apple'ın MacBook'una rakip olarak çıkarttığı Surface. Surface'i kullanan pek çok kullanıcı Microsoft'un bu ürününü çok beğenmiş durumda ve pek çok yerde Microsoft'un bu cihazını öven yorumlar yapıyor. Bakalım Microsoft uzun yıllar boyu hakimiyet kuramadığı bilgisayar alanında Surface ile önemli bir pay elde edecek mi göreceğiz. 

Microsoft Surface Daha Çok Sevildi! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Microsoft Surface Daha Çok Sevildi! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün