Microsoft Windows 10 İçin Tazminat Talebi!

Birleşik Krallık’taki tüketici koruyucusu olarak görev yapan personel Windows 10 için Microsoft’a ağır eleştiriler yöneltti.

Microsoft Windows 10 İçin Tazminat Talebi!
Microsoft Windows 10 İçin Tazminat Talebi! Tekno Kenar

Windows 10 için uzun zamandan beri gündemde pek çok farklı tartışma yer alırken Birleşik Krallık’ta farklı bir konu üzerinde görüşmeler sürdürülüyor. Özellikle Windows 10 ile birlikte kullanıcıların ciddi sorunlar yaşadığı ve yaşanılan bu sorunlar nedeniyle kişilerin tazminat ödemesinin yapılması gerektiği belirtilirken Microsoft'un tüm kullanıcılara yaşattığı sorunlar nedeniyle tazminat ödemesinin gündeme getirilmesi tüm dünya genelinde yer buldu.

Tepkiler Fazla

Windows 10’a geçiş öncesi ve geçiş sırasında kullanıcıların pek çok sorunla karşılaşması, veri kaybı yaşaması ve tüm bunlar nedeniyle ciddi sorunlu bir süreçten geçmesi kullanıcıların tepkisini çekmiş durumda. Konu ile ilgili tüketici haklarına kullanıcıların pek çok farklı şikayet yönelttiği bilinirken konu ile ilgili Birleşik Krallık’ta yeni bir tartışmada başlatıldı.

Tazminat Ödemeli

Kuruma binin üzerinde şikayetin geldiği Windows 10 için bundan sonraki süreçte nasıl bir işlemin yapılacağı merak edilirken özellikle Microsoft'un tazminat ödemesinin istenmesi de farklı bir süreci başlatmış oldu. Şu anda Birleşik Krallık'tan yapılan resmi açıklamalar hakkında Microsoft cephesinden herhangi bir yanıt gelmedi. Fakat gündemde yer alan bu iddialara karşılık yeni bir açıklamanın yapılması bekleniyor. Yapılan açıklamalarda aynı zamanda Microsoft'un sağduyulu olması ve kullanıcıların haklarını gözeterek gerekli işlemleri yapması istendi. Bu bakımdan Microsoft’un hem tazminat ödemesi hem de sorumluluk alması bekleniyor. 

Microsoft Windows 10 İçin Tazminat Talebi! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Microsoft Windows 10 İçin Tazminat Talebi! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün