Microsoft, Windows 10’u Yenilemeyi Planlıyor

Windows 10’a getireceği iki büyük güncelleme ile Microsoft ne yenilikler yapmayı planlıyor?

Microsoft, Windows 10’u Yenilemeyi Planlıyor
Microsoft, Windows 10’u Yenilemeyi Planlıyor Tekno Kenar

Microsoft, geçtiğimiz ay en son sürüm işletim sistemi olan Windows 10 için beklenen yıllık güncellemesini yayınladı. Teknoloji devi  yaptığı bu güncellemenin ardından çalışmalarına ara vermeden yeni güncellemesi için hazırlıklara başladı.

Yeni Özellikler Geliyor

Insider kullanıcıları, geçtiğimiz hafta bazı Redstone 2 güncellemesinin yapılarını kullanmış ve bazı  geri beslemelerde bulunmuşlardı.  Microsoft şuan çok ilgi çekecek yeniliklerini yapılarında kullanmayı planlıyor. Bu yenilikler hazırlandığında Insider’lar geliştirilen yapıları kullanabilecekler. Yapılacak yenilikler arasında görev çubuğunun geliştirilmesi ve ekran ışığının tonunun ve yaydığı rengin değiştirilebilmesi gibi özellikler de var.

Gelen bilgilere göre, Microsoft son zamanlarda, People uygulamasını görev çubuğuna adapte etmek için uğraşıyor.Böylelikle System Tray’in yan tarafındaki görev çubuğunda kullanıcıların son görüştüğü kişilerin yüzleri ve bilgileri görülebilecek.  Aynı zamanda getirilecek bu yenilik, Skype, GroupMe ve Office pogramları ile de uyumlu çalışabilecek.

Hazırlanan bu yenilikler çoğu kullanıcıyı heyecanlandırsa da, RedStone 2 güncellemesiyle birlikte gelip gelmiyiceği kesin değil.

Microsoft, Windows 10’u Yenilemeyi Planlıyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Microsoft, Windows 10’u Yenilemeyi Planlıyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün