Tekno Kenar

  Mizah Dergisi Penguen, Android ve iOS uygulamasını yayınladı

  “Sen neredeysen Penguen orada” sloganıyla yola çıkan mizah dergisi Penguen , yeni uygulaması Penguen App’i çıkardı.

  Mizah Dergisi Penguen, Android ve iOS uygulamasını yayınladı

  Mizah Dergisi Penguen, yeni uygulaması Penguen App’i çıkardı

  Mizah dergisi Penguen’in yeni uygulaması Penguen App yayında. Penguen App’in içeriği Penguen yazarları ve karikatüristleri tarafından hazırlanıyor. Penguen mizah dergisi Android ve iOS platformlarındaki uygulamayı Kokteyl Bilgi Hizmetleri A.Ş’ye yaptırdı.

  Penguen mizah dergisi, yeni uygulamasıyla birlikte büyük bir adım attı. Çünkü bu uygulama sayesinde hem iOS, hem de Android platformlarını kullanan insanlar Penguen dergisine kolayca ulaşabilecek. Penguen App’in içeriği her gün yenilenecek ve Penguen App kullanıcıları her gün yeni mizah yazıları ve karikatürler ile karşılaşacak.

  Yeni uygulamayı Penguen Dergisinin geniş okur kitlesinin çok seveceği açık. Çünkü Penguen App sayesinde kullanıcılar hem birbirinden güzel mizah yazılarına ve karikatürlere ücretsiz olarak ulaşabilecekler, hem de bu kaliteli mizah yazıları ve karikatürleri arkadaşları ile paylaşabilecekler.

  Mizah Dergisi Penguen, Android ve iOS uygulamasını yayınladı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Mizah Dergisi Penguen, Android ve iOS uygulamasını yayınladı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Mizah Dergisi Penguen, Android ve iOS uygulamasını yayınladı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?