Motorola’nın Yeni Modüler Telefonu

Lenovo tarafından satın alınan Motorola, yeni modüler telefonu Z Play’i tanıttı.

Motorola’nın Yeni Modüler Telefonu
Motorola’nın Yeni Modüler Telefonu Tekno Kenar

Son günlerin en popüler etkinliği olan IFA 2016’dan haberler gelmeye devam ediyor. Lenovo tarafından geçen sene satın alınan Motorola, IFA 2016’da yeni akıllı telefonu Motorola Z Play’I tanıttı. Çin merkezli teknoloji şirketi Lenovo, geçen sene Motorola’yı satın aldı. Mobil dünyada ilklere imza atan Motorola, dolayısıyla mobil dünyadaki çoğu patente sahip.

Lenovo Motorola’nın bu alt yapısını kullanarak akıllı telefonlar geliştiriyor. Ayrıca akıllı bir hamle yapan Lenovo, Motorola’yı bünyesine katmayarak rakip şirket görünümünde varlığını korumaya devam ediyr. Böylece bir çok pazara iki marka halinde girebilecek olan Lenovo, mobil piyasadaki yerini sağlamlaştıracağa benziyor.

Moto Z Play

IFA 2016’da tanıtılan Moto Z Play, tasarımıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Hafif ve ince tasarımının yanında alüminyum kasasıyla oldukça kuvvetli bir duruş sergiliyor. Ayrıca 50 saate varan batarya ömrü ile hayranlarını etkiliyor. Bununla da kalmayıp, TurboPower özelliği sayesinde 15 dakikalık bir şarj ile 9 saat şarj edilmeden çalışabiliyor.

Motorola’nın Yeni Modüler Telefonu Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Motorola’nın Yeni Modüler Telefonu Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün