Mr. Robot Oyun Oldu!

Sürükleyici senaryosu ve gerçekçi sahneleriyle kısa sürede milyonlarca izleyiciye sahip olan Mr. Robot dizisinin mobil oyunu yapıldı.

Mr. Robot Oyun Oldu!
Mr. Robot Oyun Oldu! Tekno Kenar

Günümüzdeki teknoloji ve tüm ülkelerin sistemlerine karşı elde ettiği farklı bakış açısı sayesinde toplum tarafından çok fazla eleştiri alan Mr. Robot şimdi de oyunu ile gündemin tepesine oturdu.

USA kanalında yayınlanan ve çıkan her bölümü milyonlarca kişi tarafından seyredilen Mr. Robot dizisi şimdi de IOS ve Android platformlardan oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Mr. Robot oyununun en çok dikkat çekici olan yanı ise Telltale Games ilerletilmiş olması. Bu yapımcı Game of Thrones, The Walking Dead ve The Wolf dizi serilerinde onlar hatta yüzlerce ödüle sahip olmuştu. Telltale Games daha öncelerde bir kere daha aynı şekilde bir diziyi oyun olarak çıkartmıştı. Tabiki Mr. Robot oyununun yapımı daha önce çıkarmış olduğu oyundan biraz farklı. Çünkü bu defa aksiyondan ziyade mesajlaşma ön planda tutuluyor.

E CORP İLE MESAJ YOLUYLA BAŞA ÇIKILACAK

Mr. Robot dizisinde bulunan ve hain planlar besleyen E Corp oyunda da karşımıza ana karakterlerden biri olarak çıkacak. Baş karakter olan Elliot bu oyunda mesajlaşarak şirketle diyaloğa başlıyor. Aynı zamanda Mr. Robot dizisinde rol oynayan öteki karakterlere de oyunda rastlamak olası.

ÜCRETLİ OLACAK

Apple Store'dan da Google Play Store'dan da yayımlanan Mr. Robot oyununu indirmek ücretli. AppStore kullanıcıları indirmek için 7.99, Google Play kullanıcıları ise 8.79 ödemek zorunda.

Mr. Robot Oyun Oldu! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Mr. Robot Oyun Oldu! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün