Alexa

Mutant Year Zero Road to Eden Çıkıyor

Funcom Yeni Oyunu Mutant Year Zero: Road to Eden İddialı Geliyor.

Mutant Year Zero Road to Eden Çıkıyor
Mutant Year Zero Road to Eden Çıkıyor Tekno Kenar
Bu içerik 1822 kez okundu.

Geçtiğimiz haftanın sonunda Funcom’un yeni oyun duyurusu yapacağını zaten öğrenmiştik. Şimdi ise bunun ismi oldu ve Mutant Year Zero: Road to Eden resmen ortaya çıktı. Yeni oyun taktiksel macera oyunu olacak ve derin bir hikâye örgüsüyle karşımıza çıkacak.

Mutant Year Zero: Road to Eden XCOM’u Anımsatıyor

Mutant Year Zero: Road to Eden’da isminden de anlaşılacağı gibi mutantların kol gezdiği bir dünya konu alınıyor. Hem strateji, hem de sıra tabanlı savaşları bir araya getiren oyun bu yünüyle XCOM’un keşif ve gizliliğe dayalı oynanışını hatırlatıyor.

Mutant Year Zero: Road to Eden, daha önce Hitman ekibinde görev almış bir dizi geliştirici tarafından meydana getirilirken, aynı zamanda orijinal Payday’in arkasındaki tasarımcı Ulf Andersson da takımda yer alıyor.

İlginç ve Sarkastik Karakterler Var

Mutant Year Zero: Road to Eden’da davranış problemi olan bir ördeği, sinirlerine hakim olamayan bir domuzu kontrol edeceğiz. Aynı zamanda Dux Bormin, Selma ve daha pek çok karakter yer alacak, hepsi kendine özgü benzersiz kişilikleriyle karşımıza çıkacak. Dünyayı onların farklı perspektifinden göreceğiz.

Mutant Year Zero: Road to Eden’la ilgili ayrıntılı bilgileri önümüzdeki ay San Francisco’da düzenlenecek olan GDC fuarında öğreneceğiz.

Mutant Year Zero Road to Eden Çıkıyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Mutant Year Zero Road to Eden Çıkıyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
Facebook Messenger Kids Android
Facebook Messenger Kids Android