Netflix Android Uygulaması Yenileniyor

Yakında Çıkacak Olan Güncellemeyle Netflix Android Uygulaması Yeniden Tasarlanıyor.

Netflix Android Uygulaması Yenileniyor
Netflix Android Uygulaması Yenileniyor Tekno Kenar
Bu içerik 2253 kez okundu.

Dünyanın en popüler yayın servislerinden birisi olan Netflix, şu sıralar yeni Android uygulamasını test ediyor. Netflix Android uygulamasının güncel versiyonu kısa süre sonra Google Play Store üzerinde resmi olarak yayınlanacak. Bir süredir bazı seçilen kullanıcılar yeniden tasarlanan Netflix Android uygulamasını denerken, Reddit üzerinde de ekran görüntüleri yayınlandı.

Netflix Android Uygulaması Daha Kullanıcı Dostu Oluyor

Görünüşe göre yeniden tasarlanan Netflix Android uygulamasında arayüz değişikliğine gidiliyor ve eskiye göre daha ‘kullanıcı dostu’ bir görünüme kavuşuyor. En önemli değişiklik ise uzun süredir üst kısımda yer alan kontrol çubuğunun artık uygulamanın altına taşınması oluyor.

Artık özel kontroller ya da seçenekler için ‘hamburger’ tarzdaki menüyü kullanmayacaksınız ve birçoğu uygulamanın alt kısmında yer alacak. Tabii ki başka düzenlemeler de var fakat hiçbiri bu menü değişikliği kadar önemli değil.

Yeni arayüz server tarafından aktif ediliyor gibi gözükürken, eğer testler başarıyla sürerse Netflix ilerleyen günlerde uygulamanın yeni sürümünü yayınlayacak. Bunlar dışında ise önemli bir değişiklik beklenmiyor.

Netflix Android Uygulaması Yenileniyor Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Netflix Android Uygulaması Yenileniyor Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Vampyr 5 Haziran’da Çıkacak
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir
Nokia Amiral Gemisinde 5 Kamera Lensi Olabilir