Tekno Kenar

  Netflix Android uygulaması yenileniyor

  Yakında çıkacak olan güncellemeyle Netflix Android uygulaması yeniden tasarlanıyor.

  Netflix Android uygulaması yenileniyor

  Dünyanın en popüler yayın servislerinden birisi olan Netflix, şu sıralar yeni Android uygulamasını test ediyor. Netflix Android uygulamasının güncel versiyonu kısa süre sonra Google Play Store üzerinde resmi olarak yayınlanacak. Bir süredir bazı seçilen kullanıcılar yeniden tasarlanan Netflix Android uygulamasını denerken, Reddit üzerinde de ekran görüntüleri yayınlandı.

  Netflix Android uygulaması daha kullanıcı dostu oluyor

  Görünüşe göre yeniden tasarlanan Netflix Android uygulamasında arayüz değişikliğine gidiliyor ve eskiye göre daha ‘kullanıcı dostu’ bir görünüme kavuşuyor. En önemli değişiklik ise uzun süredir üst kısımda yer alan kontrol çubuğunun artık uygulamanın altına taşınması oluyor.

  Artık özel kontroller ya da seçenekler için ‘hamburger’ tarzdaki menüyü kullanmayacaksınız ve birçoğu uygulamanın alt kısmında yer alacak. Tabii ki başka düzenlemeler de var fakat hiçbiri bu menü değişikliği kadar önemli değil.

  Yeni arayüz server tarafından aktif ediliyor gibi gözükürken, eğer testler başarıyla sürerse Netflix ilerleyen günlerde uygulamanın yeni sürümünü yayınlayacak. Bunlar dışında ise önemli bir değişiklik beklenmiyor.

  Netflix Android uygulaması yenileniyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Netflix Android uygulaması yenileniyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Netflix Android uygulaması yenileniyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?