Netflix’in Türkiye’deki Fiyatları Neler?

Türkiye pazarına da giriş yapan Netflix için artık Türkiye fiyatları netlik kazandı. İşte yaşanan son durum ve fiyatlar.

Netflix’in Türkiye’deki Fiyatları Neler?
Netflix’in Türkiye’deki Fiyatları Neler? Tekno Kenar

Önümüzdeki günlerde yapılacak özel lansman ile birlikte Netflix Türkiye’de de etkin bir şekilde faaliyetlerini sürdürmeye başlayacak. Bu konuda herkesin en çok merak ettiği detay, ücretler olurken, Netflix paket fiyatları ve özellikleri hakkında detaylar paylaşıldı.  

Netflix İçin Minimum Ücret Nedir?

Netflix için yapılan açıklamalara göre başlangıç fiyatı 15,99 TL olacak. Bu basic paket ile birlikte ilgili özelliklerden yararlanmaya başlayabilecek kullanıcılar, üstelik ücretsiz olarak ilk ay Netflix’ten yararlanabilecek.

Resmi olarak yapılan paylaşımlarda 3 farklı paket türü oluşturulurken, basic, standart ve Premium olmak üzere kişilere üç farklı seçenekten birisini seçebilecek. Pakete göre ücretlendirme ise basic paket 15,99 TL, standart paket 27,99 TL ve Premium paket için 39,99 TL ödenmesi gerekecek.

Kişiler paketlere göre farklı özelliklerden yararlanabilecek. Bu bakımdan temel pakette HD özellikler yer almazken, Premium pakette kişiler Ultra HD özelliğinden yararlanabilecek. Kişilerin HD kaliteden yararlanabilmesi için kişilerin standart pakete sahip olması gerekiyor temel paket olan basicte yer alan özelikler ise şöyle;

Aynı anda tek ekran izleme

Laptop, TV, televizyon ve cep telefonundan Netflix izleme imkanı

Sınırsız TV programları ve dizileri

İstenilen zamanda iptal etme imkanı

Ücretsiz ilk ay

Netflix’in Türkiye’deki Fiyatları Neler? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Netflix’in Türkiye’deki Fiyatları Neler? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün