No Man’s Sky İncelemesi

Hello games tarafından üretilen No Man's Sky oyununu sizler için inceledik.

No Man’s Sky İncelemesi
No Man’s Sky İncelemesi Tekno Kenar

Hello Games tarafından oyun severler ile buluşturulan çalışmalardan olan No Man’s Sky pek çok kişinin merakla beklediği oyunlar arasında bulunuyordu. Çıkışı ile birlikte meraklılarının hemen denediği bu oyun oldukça düşük bir maliyetle hazırlandı. Büyük beklentiler ile yola çıkan oyunun çıkması ile birlikte ise beklentiler düştü ve hayal kırıklıkları yaşandı diyebiliriz.

Kaşiflere Özel Oyun!

No Man’s Sky kat trilyonlarca gezegen ile hazırlanmış oyunlardan biri. Yani içerisindeki gezegenleri 585 milyar yıl boyunca gezebilirsiniz. Tamamen keşif üzerine kurulu olan bu oyunda farklı yaşam alanlarını gezerken size gerekecek detayların başında dil geliyor. Oyundaki canlıları anlamak ve merkezdeki galaksiye ulaşmak adına hem keşif yapmalı hem de dillerini bilmelisiniz.

Teknik Olarak Geliştirilebilir!

Oyun oldukça yeni ve görüntü kalitesine bakıldığında ve oyunun hikayesine giriş yapıldığında geliştirilebilir düzeyde olduğu göze çarpıyor. Bu nedenle de No Man’s Sky ekibi oyunun henüz bebek derecesinde olduğunu ve zamanla geliştirebileceklerini açıkladılar. Sizde merak ediyorsanız oyuna hemen başlayın  ancak bu büyük dünyada kaybolmamaya çalışın

No Man’s Sky İncelemesi Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

No Man’s Sky İncelemesi Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün