Tekno Kenar

  Nokia duyuruları MWC 2018’de devam edecek

  Nokia yeni yılda çalışmalarını hız kesmeden sürdüreceğe benziyor.

  Nokia duyuruları MWC 2018’de devam edecek

  Görünüşe göre önümüzdeki ay düzenlenecek MWC 2018 etkinliğinde Nokia da katılımcı olacak ve önemli duyurular yapacak. İddialara göre bu fuarda Samsung Galaxy S9 ve Huawei P11 gibi akıllı telefonlar da tanıtılacak.

  CPO Sarvikas konuştu

  HMD Global liderliğinde yeniden dirilen akıllı telefon markası şu sıralar Barcelona’da düzenlenecek olan mobil teknolojiler konferansı için hızlı bir şekilde çalışıyor. Hatta Nokia CPO’su Juho Sarvikas da ‘şifreli’ bir tweet atarak şu sözleri kullandı; ‘Radyo sessizliği için özür dileriz. MWC2018 planlarıyla çok meşguldük. Lütfen çok güzel geçmesini dileyin.’

  Görüldüğü üzere bunlar dışında başka bir ayrıntı verilmedi fakat Juho Sarvikas bekleyenleri epey heyecanlandırdı. Nokia 9’un ay sonu çıkması beklenirken, MWC 2018 ile ilk defa cihazı net şekilde görebiliriz.

  Nokia çeşitliliği arttırıyor

  Nokia, HMD Global çatısı altında 2017 yılında önemli işler yapmıştı ve 2018 yılında yine düzgün cihazlar üretmeyi planlıyor. Geçen yıl hem uygun fiyatlı hem de amiral gemisi türde telefonlar çıkaran firma rakiplerine göre çok daha fazla çeşitlilik sunuyor.

  Siz Nokia’nın yeni nesil telefonlarından ne bekliyorsunuz? MWC 2018 gerçekten de Nokia için iyi geçer mi dersiniz?

  Nokia duyuruları MWC 2018’de devam edecek başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Nokia duyuruları MWC 2018’de devam edecek başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Nokia duyuruları MWC 2018’de devam edecek başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?