Nokia’dan İki Yeni Model Geliyor!

Nokia ile yapılan satın alma işlemleri sonrasında sektörde Nokia modelleri ile yer almaya başlayan Microsoft, iki yeni modelin daha piyasaya sunulacağını açıkladı.

Nokia’dan İki Yeni Model Geliyor!
Nokia’dan İki Yeni Model Geliyor! Tekno Kenar

Uzun zamandan beri Nokia adıyla yeni modelleri piyasaya sunacağı belirtilen Microsoft, iddialara karşın herhangi bir resmi açıklama yapmayarak sektörde ciddi soru işaretleri yaratıyor. Fakat gelen baskılar ve yaklaşan etkinlikleri kaçırmak istemeyen Microsoft bu konuda resmi bir açıklama yapma kararı aldı.

Beklenen Resmi Açıklama Geldi

Yapılan resmi açıklamalarda 2016’nın son aylarında Android işletim sisteminin olacağı 2 telefonun tanıtılacağı belirtilirken telefonların 2017 yılının ikinci çeyreği itibariyle piyasa yer alacak ve kullanılabilecek.

Android işletim sistemi ile Nokia önemli bir atılım ile tekrar sektöre giriş yapmayı başarırken Microsoft öncülüğünde yaşanacak bu gelişme markanın tekrar eski günlerine dönmesini sağlayabilecek durumda. 2017 yılı içerisinde kullanılmaya başlanacak olan yeni Nokia modellerinin yüksek performans sunacak olması bu konuda kullanıcıların Nokia modelini tercih etmesini sağlayabiliriz.

2017’ye Damga Vurabilir!

Bu açıdan özellikle 2016 yılında yapılacak tanıtımlar büyük bir ipucu verecek ve Nokia'nın sektörde nasıl bir yer alacağı hakkında ilk izlenimleri yaratacak. Fakat yapılan tahminlerde eski yıllardaki ilginin tekrar gösterilebileceği yönünde. Markanın tekrar eski günlerine dönmesi, çok daha güçlü bir hale gelmesini sağlayabilir ve bu bakımdan yapılacak tanıtımlar sonrası için sadece Nokia için değil, sektördeki tüm markalar için de büyük bir beklenti yaratmış durumda. 

Nokia’dan İki Yeni Model Geliyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Nokia’dan İki Yeni Model Geliyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün