Note 7 İçin Galaxy S8 Sürprizi!

Samsung, Galaxy Note 7 modeli ile ciddi bir sorun yaşarken gündeme gelen son bilgilerde telefonu iade işlemlerini yaparak telefonu kullanamayan kişilere özel indirimlerin yapılacağı belirtildi.

Note 7 İçin Galaxy S8 Sürprizi!
Note 7 İçin Galaxy S8 Sürprizi! Tekno Kenar

Samsung tarafından özellikle 2017 yılında piyasaya sunulacak olan Galaxy S8 serisinde kullanıcılara yönelik kampanyalar sunacak. Bu kampanyalar ile birlikte kullanıcıların normal piyasa fiyatlarının çok daha altında yeni telefon modeline sahip olacağı açıklanırken, yüksek donanımları ve özellikleri ile piyasaya sunulacak olan telefon modeli Galaxy Note 7 kullanıcıları tarafından daha uygun fiyatlar üzerinden satın alınabilecek.

İndirimler Yüzde 50’yi Aşabilir!

Elde edilen bu bilgilerin ardından özellikle telefon modelini alan fakat yaşanan sorunlar nedeniyle iade etmek zorunda kalan kişiler için oldukça cazip bir seçenek sunuldu. Sunulan bu imkândan şu an için tam olarak kimlerin yararlanılacağı bilinmese de Galaxy S8 modelinin piyasaya sunulması ile birlikte bu konudaki şartların da kesin bir şekilde açıklanması bekleniyor.

İlgi Görecek Mi?

Samsung'un bu konudaki en büyük avantajı kullanıcılarını sürekli düşünmesi ve kullanıcılara yönelik çeşitli imkanları sunmaya çalışması. Bu açıdan önümüzdeki dönemlerde Samsung tarafından piyasaya tanıtılarak sunulacak olan Galaxy S8 ile birlikte sektörde de ciddi bir hareketlilik yaşanacak. Yapılacak çalışmaların kullanıcılar tarafından ne kadar ilgi göreceği tam olarak bilinmese de kullanıcıların bu yeni kampanyadan yararlanmak adına Samsung'u tercih etmesi mümkün görünüyor. Bu da kuşkusuz Samsung'un gündemde daha iyi bir şekilde yer almasını sağlayacak. 

Note 7 İçin Galaxy S8 Sürprizi! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Note 7 İçin Galaxy S8 Sürprizi! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?