Tekno Kenar

  Nougat Beta sürümü yakında bu telefonlarda olacak

  Android’in yeni sürümü Nougat 7.0’ın beta sürümü çok yakında sizlerle olacak.

  Nougat Beta sürümü yakında bu telefonlarda olacak

  Android’in yeni sürümü olan Nougat 7.0 kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. Google şirketinin sahip olduğu Android işletim sisteminin son sürümüne şu anlık sadece belirli birkaç firma sahip olabilecek. Bunun dışında daha sonra Google ile anlaşacak olan firmalara da güncelleştirmeler verilecektir.

  Beta deneme sürümü yakında telefonlarda yerini alacak!

  Merakla beklenilen sürümün Beta yani deneme sürümü çok yakında telefonlarda yerini alacak. Bu marka ve modellerden ise son dönemlerde adını pek duyamadığımız eski üreticilerden olan Motorola’nın en çok faydalanacağı belirtiliyor. Yeni çıkardığı modeller Nexus 6, Nexus 6P, Nexus 5X, Nexus 9 ve Pixel C modellerinde yer alacak. Ayrıca General Mobile 4G modelinde de bu deneme sürümünün kullanılabileceği açıklandı.

  Henüz üzerinde çalışmalar yapılan sürümün bu sayede eksiklikleri de görülecek ve düzenlemeler yapılacak. Güncellemeyi alabilmek için kullanıcıların Android Beta sürümüne internet sitesi üzerinden kayıt olmaları gerekiyor. Kendisi güncellemek isteyenler ise dosyaları yine internet üzerinden indirebiliyor. Google’ın Nougat üzerinde hala çalışmalarına devam ettiği vurgulandı. Şu an deneme sürümü olduğu için aksaklıklar olabileceği belirtiliyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Nougat Beta sürümü yakında bu telefonlarda olacak başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Nougat Beta sürümü yakında bu telefonlarda olacak başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Nougat Beta sürümü yakında bu telefonlarda olacak başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?