Tekno Kenar

  OnePlus 5T ismi Twitter aracılığı ile doğrulandı

  OnePlus görünüşe göre isim konusunda kararını verdi, OnePlus 5T ismi doğrulandı.

  OnePlus 5T ismi Twitter aracılığı ile doğrulandı

  OnePlus son dönemlerin en başarılı akıllı telefon üreticilerinden olurken, fiyat – performans yönünden üst düzey cihazlarla karşımıza çıkıyor. Her ürünü merakla beklense de firma yeni bir telefon modeli çıkarmaya hazırlanırken insanları meraklandırmayı seviyor.

  OnePlus 5T ismi Twitter’da ortaya çıktı

  Başarılı teknoloji devinin son cihazı OnePlus 5 Haziran ayında satışa çıkmıştı ve şimdi de sıradaki modeli bekleniyor. Fakat birkaç aydır adının OnePlus 5T mi, yoksa doğrudan OnePlus 6 mı olacağı konuşuluyordu. Sonunda bu söylentilere bir son verildi.

  Birkaç saat önce OnePlus’ın resmi Twitter hesabından bir tanıtım görseli paylaşılırken, beş adet OnePlus damgalı çay bardağına yer verildi. Adetleri zaten 5 rakamına işaret ederken, aynı zamanda İngilizce’ de de çay ‘Tea’ kelimesi olarak biliniyor ve bu da ‘T’ simgesinin ekleneceğini gösteriyor. Dolayısıyla artık kesin olarak cihazın adı OnePlus 5T olacak diyebiliriz.

  OnePlus 5T cihazda 3.5mm kulaklık girişi olacak

  Diğer yandan OnePlus yeni telefonunda tıpkı eskilerde olduğu gibi standart 3.5mm kulaklık jack girişinin de olacağını doğruladı. Piyasadaki tüm akıllı telefon markaları bu giriş tipinden vazgeçerken, açıkçası OnePlus’ın hamlesi eski kulaklık modellerine sahip kişileri sevindirecektir.

  Telefonun duyurulmasına az bir süre kalmışken, herkes heyecanla yeni OnePlus 5T’yi bekliyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  OnePlus 5T ismi Twitter aracılığı ile doğrulandı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  OnePlus 5T ismi Twitter aracılığı ile doğrulandı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  OnePlus 5T ismi Twitter aracılığı ile doğrulandı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?