Tekno Kenar

  OnePlus 6 yüz tanıma sistemi iPhone X’le benzer olabilir

  OnePlus 6 Face ID teknolojisi (yüz tanıma sistemi) iPhone X’le benzer özelliklere sahip olacak.

  OnePlus 6 yüz tanıma sistemi iPhone X’le benzer olabilir

  Görünüşe göre sıradaki OnePlus 6 modeli bir önceki cihaz OnePlus 5T’den her açıdan daha iyi olacak. Bu yeni sistem Apple’ın son olarak iPhone X’te kullandığı Face ID teknolojisine benzeyecek.

  Aslında OnePlus 5T hâli hazırda bir yüz tanımlama sistemine sahip fakat kesinlikle Apple’ın Face ID çözümü kadar güvenli değil ve doğrudan ödeme yapmakta da kullanılamıyor. Fakat Android Marvel adlı sızıntı kaynağına göre OnePlus 6’daki yüz tanımlama sistemi çok daha gelişmiş özelliklere sahip olacak.

  OnePlus 6 Face ID (yüz tanıma sistemi) iPhone X’le benzer olacak

  Söylenenlere göre OnePlus 6 Face ID (yüz tanıma sistemi) iPhone X’tekine benzer bir donanımla gelecek ve içinde kızılötesi 3D kamera yer alacak. OnePlus 6 yüz tanıma sistemi cihazın ön kısmına yerleştirilecek. Bu sayede karanlık yerlerde de yüzünüz tanımlanabilecek ve bu özellik OnePlus 5T’de bulunmuyordu.

  Elbette ki şu anda bu söylentilerin tamamı ‘dedikodu’ olarak kalacak çünkü OnePlus’tan henüz resmî bir açıklama gelmedi. Muhtemelen OnePlus 6 duyurulana kadar da resmî açıklama gelmeyebilir. Fakat firmanın bu alanda çalışmalar yaptığını ve yüz tanımlama sistemini geliştirmek istediğini daha önceden biliyorduk.

  Sizin OnePlus 6’dan beklentileriniz neler?

  OnePlus 6 yüz tanıma sistemi iPhone X’le benzer olabilir başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  OnePlus 6 yüz tanıma sistemi iPhone X’le benzer olabilir başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  OnePlus 6 yüz tanıma sistemi iPhone X’le benzer olabilir başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?