Tekno Kenar

  OnePlus Marshmallow’u ne zaman alacak?

  Kısa bir zaman önce fiyat/performans telefonlarıyla bilinen dünyada iyi satış rakamlarına ulaşan ancak ülkemizde satışı pek bulunamayan marka OnePlus yeni modeli olan OnePlus X’i tanıtmış, bu modelde de önceki model olan OnePlus 2’de bulunan Android 5.

  OnePlus Marshmallow’u ne zaman alacak?
  Kısa bir zaman önce fiyat/performans telefonlarıyla bilinen dünyada iyi satış rakamlarına ulaşan ancak ülkemizde satışı pek bulunamayan marka OnePlus yeni modeli olan OnePlus X‘i tanıtmış. Bu modelde de önceki model olan OnePlus 2’de bulunan Android 5.1.1 Lollipop ile piyasaya sunmuştu. Ama artık şimdi Android 6.0 Marshmallow var.

  OnePlus Marshmallow’u ne zaman alacak?

  OnePlus kullanıcıları Marshmallow’un OnePlus X’e gelip gelmeyeceğini merak ediyordu. Ancak şirket fazla beklemeden bir açıklama yaptı. OnePlus’un bloğundan verilen bilgiye göre OnePlus sahipleri gelecek yılbaşından itibaren Android Marshmallow sürümüne kavuşacaklar. Ancak tek Marshmallow alan telefon “X” modeli değil. Şirketin diğer telefonları da Marshmallow güncellemesinden nasibini alacak. OnePlus’ın yeni telefon modeli OnePlus X için henüz net bir tarih yok. Ancak takvime göre OnePlus One, Android 6.0’lı Cyanogen OS’la 2016’nın ilk çeyreğinde tanışacak. OnePlus 2 ise yine 2016’nın ilk çeyreği görünüyor.
  [Toplam:2    Ortalama:5/5]
  OnePlus Marshmallow’u ne zaman alacak? başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  OnePlus Marshmallow’u ne zaman alacak? başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  OnePlus Marshmallow’u ne zaman alacak? başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?