Tekno Kenar

  Operatörler kalkışmanın ardından kullanıcılara destek verdi

  Ülkemizde yaşanan üzücü olaylar sonrası milletin yanında olan GSM şirketleri, bu sefer tüm ülkeyi ilgilendiren işler yaptı.

  Operatörler kalkışmanın ardından kullanıcılara destek verdi

  Tüm operatörler her zaman olduğu gibi yine bir olaya destek çıktılar. Çıkan çatışmalara, katliamlara olay sonrası iletişimde aksaklık yaşanmaması için ücretsiz imkanlar sunmakta. Yaşanan darbe olayının ardından da ülke genelini kapsadığı için tüm Türkiye’deki abonelerine destek verdi ve imkanlarını sunmaya da devam ediyorlar. Artık operatörler de bilinçlenmeye başladı. Önceki yıllarda bu tarz şeyler olmazken şimdi büyük olayların hemen hemen hepsinin ardından mağdurları yardım etmeye devam ediyorlar. Fransa’daki vahşetin ardından dahi kullanıcılara ücretsiz imkanlar sunuldu. Bu duyarlılıktan dolayı tüm GSM şirketlerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

  Sosyal medyadan halk sokağa çağrıldı

  Bizlere her şeyin para olmadığını bir kez daha gösterdiler ve bu hareketlerine devam ediyorlar. Teknolojinin gelişmesinin dün gece bir faydasını daha gördük. İnsanlar sosyal medya ve cep telefonları ile haberleşerek bir bütünlük oluşturdular. Belki de bir vatanın kurtarılmasına öncülük ettiler. Ayrıca halk birbirine kenetlenip darbe üzerinden sayılı günler geçse de sokaklarda nöbet tutmaya devam ediyor. Sosyal medya üzerinden yapılan çağrılarda meydanlarda demokrasi nöbetleri tutmak için vatandaşlar davet ediliyor.

  Operatörler kalkışmanın ardından kullanıcılara destek verdi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Operatörler kalkışmanın ardından kullanıcılara destek verdi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Operatörler kalkışmanın ardından kullanıcılara destek verdi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?