Alexa

Out Of The Park Baseball 19 Çıktı

Popüler beyzbol serisinin yeni oyunu Out of the Park Baseball 19 yayınlandı.

Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı Tekno Kenar
Bu içerik 5553 kez okundu.

Spor stratejisi oyunu Out of the Park Baseball’un en yeni sürümü bugün çıkış yaptı. Resmi olarak MLB, MiLB ve MLBPA lisanslarına sahip olan spor simülasyonunu Steam üzerinden satın alabilirsiniz.

Out Of The Park Baseball 19 İle Hayalinizdeki Takımı Yaratın

Serinin en yeni oyunu Out of the Park Baseball 19’da bir kez daha bir menajerin rolüne bürünerek kendi beyzbol takımınızı yaratabileceksiniz. Out of the Park Baseball 19’da takımınızı istediğiniz şekilde kurmak, favori 2018 MLB takımınızla yeni bir kariyer başlatmak ya da 150 yıllık beyzbol tarihinde geçmişe giderek, eskilerden bir takımı çalıştırmak mümkün.

Hatta öyle ki kendi kurgusal beyzbol evreninizi dahi yaratabilir ya da diğer OOTP oyuncularına karşı online ligler üzerinden mücadele edebilirsiniz. Kısacası, Out of the Park Baseball 19 son derece geniş bir serbestlik sunuyor.

Out of the Park Baseball 19’da oyunun 3D modu epey geliştirildi. 3D oyuncuların animasyonları da eklendi ve arayüz baştan aşağı yenilendi. Tamamen yepyeni bir kullanıcı deneyimi sunan Out of the Park Baseball 19’u Steam üzerinden 29 Mart’a kadar 54.90 TL fiyat etiketiyle satın alabilirsiniz.

Out Of The Park Baseball 19 Çıktı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Out Of The Park Baseball 19 Çıktı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı