PES 2017 İçin Gerekli Sistem Özellikleri

Merakla beklenen Pro Evolution Soccer 2017 (PES 2017) için çeşitli kaynaklardan bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyundan sızan bazı görüntüler sosyal medyaya düştü. Peki PES 2017 için gerekli olan sistem özellikleri neler?

PES 2017 İçin Gerekli Sistem Özellikleri
PES 2017 İçin Gerekli Sistem Özellikleri Tekno Kenar

Pro Evolution Soccer, herkesin kullandığı kısaltma adıyla PES, piyasaya çıktığı günden bugüne çok tutuldu ve özellikle gençler arasında en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi. Yıllar geçtikçe ve her yıl yeni versiyonu çıktıkça daha da popüler hale geldi. İnsanlar sevgilisiyle PES oynar hale geldi. Bu kadar tutulunca da PES’in geliştiricileri her yıl yayınladıkları yeni versiyonlarla oyunu çok daha güçlü hale getirdiler.

PES ile ilk olarak Playstation’larda tanıştık. Playstation 1 piyasaya çıktıktan yaklaşık iki buçuk yıl içinde Playstation 4’e kadar ilerledi. Hatta Playstation 5 için çalışmalara başlandı. Playstation’un bunca çabasının ardında aslında, büyük rakibi olan Xbox ile aralarında olan rekabet yatıyor.

 

PES 2017 İçin Gerekli Olan Sistem Özellikleri

PES 2017 için gerekli minimum özellikler şunlar olacak:

İşlemci (CPU): i3 4170 yada eşdeğeri başka bir işlemci,

RAM: 6 GB,

Ekran Kartı: 1GB

HDD: 50 GB boş alan

Benim Bilgisayarım PES 2017’yi Destekler Mi?

Bahsettiğimiz özelliklere veya daha gelişmiş özelliklere sahip bilgisayarlarda PES 2017 rahatlıkla oynanır. Eğer bilgisayarınızın özellikleri bahsettiğimiz özelliklerden düşük değilse, PES 2017’yi oynarken herhanği bir donma veya kasma problemiyle karşılaşmazsınız.

PES 2017 İçin Gerekli Sistem Özellikleri Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

PES 2017 İçin Gerekli Sistem Özellikleri Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün