Tekno Kenar

  PES 2017 için gerekli sistem özellikleri

  Merakla beklenen Pro Evolution Soccer 2017 (PES 2017) için çeşitli kaynaklardan bilgiler gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyundan sızan bazı görüntüler sosyal medyaya düştü. Peki PES 2017 için gerekli olan sistem özellikleri neler?

  PES 2017 için gerekli sistem özellikleri

  Pro Evolution Soccer, herkesin kullandığı kısaltma adıyla PES, piyasaya çıktığı günden bugüne çok tutuldu ve özellikle gençler arasında en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi. Yıllar geçtikçe ve her yıl yeni versiyonu çıktıkça daha da popüler hale geldi. İnsanlar sevgilisiyle PES oynar hale geldi. Bu kadar tutulunca da PES’in geliştiricileri her yıl yayınladıkları yeni versiyonlarla oyunu çok daha güçlü hale getirdiler.

  PES ile ilk olarak Playstation’larda tanıştık. Playstation 1 piyasaya çıktıktan yaklaşık iki buçuk yıl içinde Playstation 4’e kadar ilerledi. Hatta Playstation 5 için çalışmalara başlandı. Playstation’un bunca çabasının ardında aslında, büyük rakibi olan Xbox ile aralarında olan rekabet yatıyor.

  PES 2017 için gerekli sistem özellikleri

  PES 2017 için gerekli minimum özellikler şunlar olacak:

  İşlemci (CPU): i3 4170 ya da eşdeğeri başka bir işlemci,

  RAM: 6 GB,

  Ekran Kartı: 1GB

  HDD: 50 GB boş alan

  Benim bilgisayarım PES 2017’yi destekler mi?

  Bahsettiğimiz özelliklere veya daha gelişmiş özelliklere sahip bilgisayarlarda PES 2017 rahatlıkla oynanır. Eğer bilgisayarınızın özellikleri bahsettiğimiz özelliklerden düşük değilse, PES 2017’yi oynarken herhangi bir donma veya kasma problemiyle karşılaşmazsınız.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  PES 2017 için gerekli sistem özellikleri başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  PES 2017 için gerekli sistem özellikleri başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  PES 2017 için gerekli sistem özellikleri başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?