Piyasadaki En İyi Tabletler

Tabletler ilk çıkış yıllarındaki özelliklerine göre çok daha üstün donanımlar ile sunulmaya başlarken, kullanıcılar pratik bir şekilde artık tabletler ile pek çok işlemini yapabiliyor.

Piyasadaki En İyi Tabletler
Piyasadaki En İyi Tabletler Tekno Kenar

Sağlanan bu imkanlar sayesinde kişilerin piyasada son zamanlarda en çok tercih ettiği cihazlar arasında tabletler yer alırken, 2016 yılında en çok ön plana çıkan tabletleri sizler için derledik.

Google Pixel C: Listenin ilk sırasında Google tarafından piyasaya sunulan Pixel C modeli var. Android işletim sisteminin tercih edildiği cihazda Marshmallow olarak adlandırılan 6. sürüm mevcut. 10.2 inçlik ekranı ile oldukça yeterli olan Pixel C’de aynı zamanda 3 GB RAM ve Tegra X1 işlemci ile performans sağlanıyor. Cihazın en önemli özelliklerinden birisi 10 saate varan uzun kullanımı olurken, 8 MP arka ve 2 MP ön kamera da kullanıcıların kamera konusunda ihtiyacını karşılıyor. Cihazın en çok sıkıntı yaratan özelliği ise ağırlığı. Fakat buna karşın geliştirilen model diğer özellikleri ile birlikte piyasada ciddi bir etki yapmayı başarmış durumda.

Samsung Galaxy Tab S2: Samsung’un en iyi serilerinden birisi olan Tab serisinde unutulmayan ve çok tercih edilen cihazlardan bir tanesi de Samsung Galaxy Tab S2. Galaxy Tab S2 piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren yüksek satış rakamlarına ulaşmayı başarırken, cihazın özellikleri de oldukça iyi. Android 5.1 işletim sisteminin kullanıldığı cihazda 3 GB RAM, sekiz çekirdekli işlemci, 4000 mAh kapasiteli batarya bulunuyor. Cihazdaki kameralar ise 8 MP arka ve 2.1 MP ön kamera.

Sony Xperia Z4: Tablet sektörünün önemli markalarından olan Sony’nin Sony Xperia Z4 modeli ise sıralamada 3. sırada yer almayı başarıyor. En çok tercih edilen tabletler arasında bulunan Sony Xperia Z4, Android 5.0 işletim sistemi ile kutudan çıkıyor. 10.1 inç ekranı ile iyi bir görüntü sağlayan tablet aynı zamanda 4 çekirdekli bir işlemciye sahip. 3 GB RAM ve 32 GB depolama alanının yanı sıra 6000mAh batarya işleri daha da kolaylaştırıyor. 8.1 MP arka ve 5.1 MP ön kamerası bulunan cihaz bu bakımdan oldukça makul özelliklere sahip.

Piyasadaki En İyi Tabletler Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Piyasadaki En İyi Tabletler Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
CCleaner Virüsünün Hedefinde Teknoloji Devleri Vardı
CCleaner Virüsünün Hedefinde Teknoloji Devleri Vardı
Elektronik Sigaranın Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı!
Elektronik Sigaranın Zararları Ortaya Çıkmaya Başladı!