Tekno Kenar

  Playstation 4 fiyatları belirlendi

  Diğer modellerine göre daha ince bir şekilde tasarlanan yeni PlayStation 4 hakkında birçok haber yapılmıştı. Bu haberleri okuyan ve satın almak isteyen kişiler ise merakla ürünün fiyatını bekliyordu. Artık beklenen haber geldi ve işte detaylı bir şekilde PlayStation 4 fiyatları.

  Playstation 4 fiyatları belirlendi

  PlayStation 4, yeni hali ile hem oyunlarda daha gerçekçi efektleri sunarken, kullanıcıların da yüzünü güldürecek cinsten fiyatlar ile piyasaya çıkacak. Milyonlarca hayran kitlesinin merakla beklediği bu haberin ardından, fiyatlar oldukça şaşırtıcı şekilde açıklandı. 9 Eylül tarihinden itibaren satışa çıkacak olan yeni PlayStation 4 konsollarının, en düşük modellisi 500 TB özelliğinde olacak.

  İşte fiyatlar

  9 Eylül’den itibaren satın alınabilecek yeni PlayStation 4 fiyatları şu şekilde belirlendi;

  • 500 GB PlayStation 4 fiyatı 1.299 Türk Lirası
  • 1 TB PlayStation 4 fiyatı 1.699 Türk Lirası
  • Özel Üretim 1 TB PlayStation 4 fiyatı 1.649 Türk Lirası

  Belirlenen bu fiyatlardaki düşüş, kullanıcıları oldukça sevindirecek. Ayrıca daha ince ve hafif bir yapısı bulunan 500 GB’lık yeni PlayStation 4 CUH 2000 modelli ürün ise, Eylül ayının sonunda 1.299 Türk Lirası’ndan alıcısı ile buluşacak. Yeni modellerden alacak kişilerin karşısına birçok alternatif çıkacak. Sadece cihazı almak isteyen kişiler için hazırlanan paketlere ek olarak, piyasada çok sevilen oyun paketlerinden de birer set oluşturulmuş durumdadır.

  Playstation 4 fiyatları belirlendi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Playstation 4 fiyatları belirlendi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Playstation 4 fiyatları belirlendi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?