Pokemon Go Hüsran Mı Oldu?

Kısa bir süre önce çıkan ve dünyada fenomen haline gelen Pokemon Go oyununa gelen yeni güncellemeler kullanıcıları memnun etmedi ve paralarını geri talep etmeye başladılar.

Pokemon Go Hüsran Mı Oldu?
Pokemon Go Hüsran Mı Oldu? Tekno Kenar

 

Bir zamanların fenomen çizgi filmi olan Pokemon’un akıllı telefon uyumlu kısa süre içerisinde rekor kıran oyunu Pokemon Go’ya gelen yeni güncellemeler yüzünden bazı oyuncular paralarını geri talep ettiler .

GÜNCELLEME NEDEN YETERSİZ BULUNDU?

Pokemon bulma sisteminde ayrıcalık kazanmak için para ödeyen oyuncular yakınındaki Pokemon’ların altında uzaklıklarını gösteren adım işaretlerinden birisini görmelilerdi.Fakat güncelleme oyun açıldığından beri doğru çalışmadı ve tüm Pokemon’ların altında 3 adım işareti göründü.Hatanın çözülmesini bekleyen kullanıcılar bugün yapılan yeni güncelleme ile birlikte adım sisteminin tamamen kaldırıldığını gördüler bunun üzerine kullanıcılar ödemiş oldukları parayı geri istediklerini belirttiler.

Kullanıcılar Redditte açılan başlık altında toplanarak, paralarını geri almak adına istek gönderdiklerini belirtti ve yazılarının ekran görüntülerini  paylaştılar.Pokemon Go oyuncuları  oyuna ödedikleri  10 doların geri ödenmesini beklediklerini ısrarla belirttiler.

TÜRKİYEDE NE ZAMAN YAYINLANIYOR?

Ayrıca Pokemon Go Türkiye sunucularının hazır olduğu ve yakında açılacağı öğrenildi. Kesin bir tarih belirtilmemekle beraber Türkiye’nin sıraya girdiği kesinleşti.Türkiye’nin yanı sıra Brezilya ve Şili sunucuları da yakında açılacağı tahmin ediliyor. Böylece kısa zaman içerisinde oyunun kullanıma açılacağı ve Google Play ve İOS mağazalarında kullanıcıların beğenisine sunulacağı belirtiliyor. Apk ve çeşitli yollarla telefonlarına yükleyenlerin en çok sorun yaşadığı takılma olaylarının da yaşanmayacağı belirtiliyor.

 

Pokemon Go Hüsran Mı Oldu? Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Pokemon Go Hüsran Mı Oldu? Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?