Tekno Kenar

  Pokemon Go oyunu bu sefer bir cinayete neden oldu

  Mağazalarda yerini aldığı günden itibaren indirilme rekoru kıran Pokemon oyunu ilginç olaylara sahne olmaya devam ediyor.

  Pokemon Go oyunu bu sefer bir cinayete neden oldu

  1990’lı yılların vazgeçilmez çizgi dizisi Pokemon kısa bir süre önce akıllı telefonlarda oynanabilecek bir uygulama haline getirildi. Mağazalarda ve internet ortamında apk dosyası şeklinde yer alan uygulama kısa bir sürede indirilme rekoru kırmayı başardı. Hem AppStore hem de Google Play Store’da yer alan oyun adeta tarihe geçti. Şu anda AppStore’un en çok indirilen uygulaması konumunda bulunuyor. Birçok ülkenin Android mağazasında da en çok indirilen uygulama olarak güncelliğini koruyor. Türkiye sisteminde ise hala bulunmayan oyunu Türk vatandaşlar Google Play’den bu uygulamayı maalesef henüz indiremiyor. Fakat uygulamaya sahip olmak isteyen vatandaşlar apk olarak internet üzerinden indirebiliyorlar.

  Spekülasyonlar devam ediyor

  Kısa sürede yayılan uygulama hakkında spekülasyonlar devam ediyor. Sürekli ilginç olaylar kulağımıza gelirken bir yeni olay daha yaşandı. Pokemon Go uygulamasını oynayan 20 yaşındaki bir genç yolda oyunu oynarken henüz bilinmeyen bir sebeple öldürüldü. Kim tarafından ve neden öldürüldüğü bilinmeyen gencin oyun yüzünden mi yoksa başka bir olaydan dolayı mı öldürüldüğü araştırılıyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Pokemon Go oyunu bu sefer bir cinayete neden oldu başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Pokemon Go oyunu bu sefer bir cinayete neden oldu başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Pokemon Go oyunu bu sefer bir cinayete neden oldu başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?