Tekno Kenar

  Prisma’ya video güncellemesi geldi

  Fotoğraf düzenleme alanında piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren yüksek kullanıcı sayısına ulaşmayı başaran Prisma için yeni güncellemeler devam ediyor.

  Prisma’ya video güncellemesi geldi

  Kullanıcıların fotoğraflarını farklı efektler ve filtreler ekleyerek çok daha değişik görüntüler elde etmesini sağlayan Prisma bu özellikleriyle birlikte piyasaya sunulduğu ilk günden itibaren yüksek bir ilgi görüyor. Kullanıcıların yağlı tablo ya da farklı efektler uygulayabileceği fotoğraflarını oldukça başarılı bir şekilde hazırlanması uygulamanın günden güne daha popüler bir hale gelmesini sağlarken uygulama için yeni bir güncellemenin daha yapıldığı belirtildi.

  Yeni güncelleme geldi

  Sunulan yeni güncellemeyle birlikte kullanıcıların artık uygulamada sadece fotoğraflar için değil videolar için de destek alması mümkün olacak. Bu açıdan kullanıcılar artık videolarında da çeşitli düzenlemeler yaparak daha kişiselleştirilmiş görüntüler elde edebilecek. Video desteğinin sunulması pek çok kullanıcı için cazip bir seçenek yaratmış durumda. Öyle ki özellikle farklı efektli videolar oluşturmak isteyen kişiler ek bir uygulamaya gerek kalmadan tüm ihtiyaçlarını direkt Prisma üzerinden giderebilecek. Telefon kullanıcılarının bundan sonraki süreç içerisinde video için de en büyük destekçilerinden bir tanesi Prisma olacak.

  Güncelleme indirilebilir

  Hem iOS hem de Android için desteklenecek video düzenleme böylece kullanıcıların işletim sistemi önemi olmaksızın yeni düzenlemeden yararlanmasını sağlayacak. Düzenleme için güncellemeleri tüm kullanıcılar tarafından alınabileceği de belirtilirken şu anda başlangıç aşaması olduğu için sadece 15 saniyelik videolara kadar destek verileceği belirtildi. Fakat önümüzdeki dönemlerde bu saniyenin daha da artırılması bekleniyor.

  Prisma’ya video güncellemesi geldi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Prisma’ya video güncellemesi geldi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Prisma’ya video güncellemesi geldi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?