Tekno Kenar

  Protez kolla eskisinden iyi dövme yapıyor!

  Kolunu kaybedenlerin imdadına yetişen ve normal hayatlarını sürdürmeleri için insanlara büyük destek sunan protez kollar dövme bile yapabiliyor.

  Protez kolla eskisinden iyi dövme yapıyor!

  Korsan filmlerinden alışık olduğumuz tek kolu kopuk olan korsanın, protez kol niyetine çengelli ve oldukça sivri bir kanca kullandığını hepimiz biliyoruz. Kurgusu yapılan bu karakter, olmayan kolu ve diğer eliyle kullandığı kılıç sayesinde düşmanlarından daha seri bir hareket avantajına sahip ve protez olmasından rahatsızlık duymak bir yana büyük memnuniyete sahipti. Tıpkı filmleri andıran bu olaysa Fransa’da bir dövme sanatçısının başına gelmiş.

  Eskisinden daha iyi dövme yapıyor!

  Fransız dövmeci Jc Sheitan Tenet, kolunda sabit olarak gezdirdiği dövme makinesi sayesinde istediği takdirde her yerde dövme yapabiliyor. Ayrıca protez kolla yapılan ilk dövme olduğu için, müşterilerin tüm dövmeleri özel dövme sayılıyor. Ayrıca protez kol olduğu için mekanik fonksiyonlar sayesinde hatayı da minimuma indirmeyi vaat ediyor. Halinden gayet memnun görünen dövmeci Jc Sheitan Tanet, kolun tasarımcısı olan ismin JL Gonzal olduğunu ifade etti.

  Protez kolla eskisinden iyi dövme yapıyor! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Protez kolla eskisinden iyi dövme yapıyor! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Protez kolla eskisinden iyi dövme yapıyor! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?