Tekno Kenar

  Razer Oyuncular için Akıllı Telefon Üretiyor (Razer Oyuncu Telefonu Fiyatı ve Özellikleri)

  Uzun yıllardır oyuncular için üretim yapan Razer, şimdi de akıllı telefonla karşımıza çıkacak.

  Razer Oyuncular için Akıllı Telefon Üretiyor (Razer Oyuncu Telefonu Fiyatı ve Özellikleri)
  Her ne kadar çıkışa oldukça az bir süre olsa da telefonun adı henüz belli değil ve Razer Phone olarak hitap ediyoruz. Hatta şimdiye kadar da tek bir fotoğraf gördük.

  Razer Akıllı Telefon Fiyatı ve Özellikleri

  Peki Razer Phone’a dair ne biliyoruz? Açıkçası firma bugüne dek hiçbir zaman fiyat-performans ürünleri üretmedi ve daha çok premium fiyatlar tercih etti. Yeni telefonlarının da üst düzey özelliklere sahip olup, yüksek fiyattan satışa çıkacağını tahmin etmek zor değil. Cihazın Amerika’da 700 dolarlık bir etiketle sunulması bekleniyor.

  5.7 inç Quad HD ekran, çift lensli 12MP kamera gibi özelliklerle gelecek olan Razer telefonu 7.5 GB gibi devasa bir RAM miktarına sahip. Snapdragon 835 işlemci çipseti taşıyan ürün daha çok oyunculara hitap edecek ve mobil sektördeki her oyunu sorunsuz olarak açabilecek.

  Tabii Razer oyuncu telefonu hakkında daha ayrıntılı bilgi için şimdilik 1 Kasım’ı bekleyeceğiz.

  [Toplam:0    Ortalama:0/5]

  Razer Oyuncular için Akıllı Telefon Üretiyor (Razer Oyuncu Telefonu Fiyatı ve Özellikleri) başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Razer Oyuncular için Akıllı Telefon Üretiyor (Razer Oyuncu Telefonu Fiyatı ve Özellikleri) başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Razer Oyuncular için Akıllı Telefon Üretiyor (Razer Oyuncu Telefonu Fiyatı ve Özellikleri) başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?

  Sayfa da 106 sorgu var. 0,866 saniyede yüklendi.