Tekno Kenar

  Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X için 4K yayınlandı

  Başarılı oyunlar (Red Dead Redemption ve Gears of War 2) Microsoft’un yeni nesil konsolu için güncellendi.

  Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X için 4K yayınlandı

  Bilindiği gibi aylar önce Red Dead Redemption 2 resmi olarak Rockstar Games tarafından duyurulmuştu fakat birkaç erteleme haberinin ardından oyuncuları sabırsızlık sardı. Vahşi Batı temalı aksiyon oyununu tekrar deneyimlemek isteyenler içinse sevindirici haberlerimiz var.

  Klasik oyunları 4K çözünürlükte oynayın

  26 Ekim 2018’e kadar beklemek size zor geliyorsa, Microsoft şimdi de Xbox One X Enhanced oyunlar listesine bir diğer klasik Xbox 360 oyununu ekledi. Red Dead Redemption artık yeni nesil konsolda 4K çözünürlükte oynanabilecek.

  Ayrıca bu Rockstar klasiğinin yanı sıra Darksiders, Gears of War 2, Portal 2, Sonic Generations ve Star Wars: The Force Unleashed oyunları da Xbox One X için güncellendi ve 4K çözünürlükle yeniden satışa sunuldu. Daha önce Crackdown ve Forza Horizon gibi oyunlar da bu şekilde çıkarken, Xbox One X’in oyun listesi de giderek büyüyor.

  Aynı zamanda Red Dead Redemption’ın Xbox One X sürümü için bir kıyaslama videosu da yayınlandı. Oyun görüldüğü üzere Xbox 360 sürümünden çok daha iyi hâlde. Hem karakter modellemeleri hem de kaplamalar son derece net.

  İlgili videoyu izleyip siz karar verin!

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X için 4K yayınlandı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X için 4K yayınlandı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X için 4K yayınlandı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?