Alexa

Reddit Bitcoin Ödeme Seçeneğini Kaldırdı

Bundan Sonra Reddit Forumlarında Bitcoin’le Ödeme Yapamayacaksınız. Aynı Zamanda Darknet Forumuna da Sansür Geliyor.

Reddit Bitcoin Ödeme Seçeneğini Kaldırdı
Reddit Bitcoin Ödeme Seçeneğini Kaldırdı Tekno Kenar
Bu içerik 6848 kez okundu.

Bütün Telegram gruplarına, Discord kanallarına ve pek çok diğer alternatife rağmen Reddit hâlâ Bitcoin toplulukları için temel platform olmaya devam ediyor. Özellikle de bu konsepti ilk defa öğrenecek olanlar, merak edip bilgi almak ya da uzmanlara soru sormak isteyenler eğer İngilizce biliyorsa sık sık Reddit’e giriş yapıyor. Bu nedenle Reddit’in hitap ettiği kitle çoğalıyor ve sitenin çıkardığı ses daha geniş alanlara yayılıyor.

Artık Bitcoin’le Reddit Gold Alınmayacak

Şimdi ise San Francisco menşeli link paylaşım ve içerik yayınlama sitesi Reddit, kullanıcıların birbirine Reddit Gold ile hediye göndermesine kısıtlamalar getirdi. Aslında her şey eskisi gibi devam ediyor fakat sadece Bitcoin kullanmak mümkün olmayacak. Reddit Gold, web sitesinin premium üyelik programı gibi çalışıyor ve kullanıcılara bazı özel avantajlar, özellikler sağlıyor. Gelen parayla da sitenin sunucuları ayakta tutuluyor, masraflar karşılanıyor.

Durum site moderatörlerinden birisi tarafından dile getirilirken, bunun da son Coinbase Commerce değişiklikleri yüzünden kaynaklandığı ortaya çıktı. Coinbase dijital para borsası üzerindeki yeni değişimler Bitcoin ile ödeme seçeneği sonrasında bazı kullanıcılar için hatalar ortaya çıkaracaktı. Bu sebeple de Reddit Bitcoin’e en azından bir süreliğine engel getirdi.

Bakalım ilerleyen dönemlerde Reddit’te tekrar BTC ile ödeme yapılacak mı?

Reddit Bitcoin Ödeme Seçeneğini Kaldırdı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Reddit Bitcoin Ödeme Seçeneğini Kaldırdı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Red Dead Redemption ve Gears of War 2 Xbox One X İçin 4K Yayınlandı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı
Out Of The Park Baseball 19 Çıktı