Tekno Kenar

  Sadece yürüyün ve Galaxy S7 kazanın!

  Oturduğunuz yerden para kazanamasınız da, yürüdüğünüz yerden kazanabilmeniz mümkün! Tek yapmanız gereken bu uygulamayı yüklemek ve yürümek.

  Sadece yürüyün ve Galaxy S7 kazanın!

  Mobiggg Venture isimli yerli yazılım şirketinin sunduğu uygulama sayesinde, ülke yürümeye başlayacak. Android marketlerde indirilen sayısının en az olduğu kategori olan spor kategorisinin vasatlığını fark eden firma, mantıklı bir projeyle ilgi topluyor.

  Yürüdükçe kazandıran uygulama

  Sizden yalnızca yürümenizi ve kalori yakmanızı istiyor. Bunun yanı sıra, koyulan hedefleri aşmanız gerekiyor. Hitlerin tavan yapacağını düşündüğümüz uygulamanın ismi ise WeMove. Sizin sağlığınızı tabii ki sizden iyi düşünmeseler de kendini düşünen kişiler için gayet güzel ve verimli bir uygulama. Özellikle yaz aylarının gelmesiyle birlikte fit bir vücuda kavuşmak isteyenler, spor kategorisinden adım ölçer vb. uygulamaları zaten indirmekteler. Peki bu uygulamayı kullandığınız ve gerekli koşulları sağladığınız takdirde, fit vücudunuzla turladığınız sahillerde kaliteli anlar yakalamak için son model bir akıllı telefona sahip olmaktan daha sevindirici ne olabilir ki? Üstelik kazanabileceğiniz ürünler Galaxy S7‘yle sınırlı değil. WeMove uygulaması Galaxy S7‘ye ek olarak, Gear VR, GoPro ve Apple Watch gibi ürünleri de hediye sepetinde tutuyor.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Sadece yürüyün ve Galaxy S7 kazanın! başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Sadece yürüyün ve Galaxy S7 kazanın! başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Sadece yürüyün ve Galaxy S7 kazanın! başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?