Samsung Galaxy C9 İddialı Geliyor!

Galaxy Note 7 modeli sonrasında Samsung daha iddialı bir model ile piyasaya giriş yapmaya hazırlanırken yeni modelin Samsung Galaxy C9 olacağı belirtildi.

Samsung Galaxy C9 İddialı Geliyor!
Samsung Galaxy C9 İddialı Geliyor! Tekno Kenar

Ağustos ayında Galaxy S7 modellerini Note 7 ile güçlendirmek ve sektördeki ağırlığını daha da arttırmak isteyen Samsung, tanıtımını yaptığı telefonların patlamaya başlaması ile birlikte tehlikeli bir döneme girmişti. Note 7 modellerinin patlaması bu konuda markanın maddi ve manevi açıdan zarar görmesine neden olurken üretimlerin durdurulması ile birlikte Note 7 geri çekilmeye başlandı.

Yeni Umut Galaxy C9

Samsung bu yaşanan gelişmelerin ardından piyasadaki boşluğu yeni bir model ile doldurma niyetinde. Marka tarafından piyasaya yeni bir modelin sunulacağı öğrenirken yeni modelin Samsun Galaxy C9 olduğu belirtildi. Üstelik yeni model oldukça üstün özelliklere sahip olacak.

Donanımlar Üst Seviye

Snapdragon 830 yonga seti, 6 GB RAM gibi özellikleriyle Note 7’yi dahi geride bırakabilecek durumda olan Galaxy C9, bu bakımdan oldukça gelecek adına umut veriyor. Telefonun önümüzdeki aylarda piyasaya çıkarılması beklenirken özellikle satış rakamlarının ne kadar olacağı ve Samsung'un yeni telefon modeli ile ne kadar bir başarı yakalayacağı oldukça önemli.

Üstelik telefon modeli ile ilgili yapılan son sızdırmalarda tasarımın da öğrenilmesi sağlandı. Özellikle Samsung Galaxy C9 modeli detaylı olarak görüntülenirken yapılan sızdırma sonrasında Galaxy C9 için büyük bir beğeni oluştu.

Samsung Galaxy C9 İddialı Geliyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Samsung Galaxy C9 İddialı Geliyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün