Samsung Galaxy Note 7 Şarjdayken Patladı

Son zamanlarda Samsung Galaxy Note 7 piyasayı kasıp kavurdu. Geçtiğimiz günlerde bu yeni akıllı telefonun patlaması olay yarattı.

Samsung Galaxy Note 7  Şarjdayken Patladı
Samsung Galaxy Note 7  Şarjdayken Patladı Tekno Kenar

Yeni akıllı telefon patladı

Çin’de bir kullanıcı telefonunu şarj etmek istedi. Telefonu Samsung Galaxy Note 7 olan kullanıcının telefonu bu esnada patlayarak eridi.

Patlama sonucu yeni akıllı telefon tamamen kullanılamaz hale geldi. Sosyal medyada, teknoloji devi Samsung’un yeni gözdesi ve birçok yepyeni özelliklere sahip olan Samsung Galaxy Note 7’nin patlaması büyük tepki uyandırdı.

İris tarama gibi üst düzey özellikleri bulunan ve satış fiyatı 3599 TL olan yeni akıllı telefonun bu şekilde patlaması kullanıcıları endişelendirdi. Haklı olarak kullanıcılar kadar fiyat ödedikten sonra yeni akıllı telefonlarının patlayabilecek olmasını bilmeleri kaygılandırıcı bir olay.

Patlama olayının kullanıcı hatası olma olasılığı da büyük. Henüz olayla ilgi patlama nedenini ortaya çıkaracak kapsamlı bir inceleme yapılmadı fakat eleştiri oklarının tümü Samsung firmasına dönmüş durumda.

Orijinal ürün tavsiyesi

Uzmanlar bu konuyla ilgili şimdiden pekçok açıklama yaptı. Tabi en doğru sonuç ve açıklama, Samsung Galaxy S7'nin detaylı incelemesi sonucu ortaya çıkacak. Uzmanlar, bu patlamaya orjinal olmayan USB’nin neden olmuş olabileceğini belirtiyor. Herkese orijinal ürün kullanılması konusunda uzmanların tavsiyeleri var.

Samsung Galaxy Note 7 Şarjdayken Patladı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Samsung Galaxy Note 7  Şarjdayken Patladı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün