Tekno Kenar

  Samsung Galaxy Note 9 Ağustos 2018’de çıkıyor

  Beklenen telefon Samsung Galaxy Note 9 Ağustos’ta çıkış yapacak ve resmi davetiyeler de gönderildi.

  Samsung Galaxy Note 9 Ağustos 2018’de çıkıyor

  Güney Koreli teknoloji devi Samsung yeni amiral gemisi akıllı telefonu için basın davetiyeleri göndermeye başladı. Samsung Galaxy Note 9 telefonları 9 Ağustos tarihinde satışa çıkacak ve basın etkinliği de New York şehrinde düzenlenecek.

  Beklenen telefon Samsung Galaxy Note 9 geliyor!

  Her ne kadar davetiyelerde doğrudan Galaxy Note 9 ismi telaffuz edilmese de, yeni phablet modelin duyurulacağından büyük ölçüde eminiz. Çünkü tarih ve şartlar olarak her şey Galaxy Note 9’a uygun duruyor. New York’ta etkinlik düzenlenirken basın kuruluşları da aynı anda haber vermeyi sürdürecek.

  Şimdiye kadar Galaxy Note 9 modeli için doğrulanmış bilgiler yok. Yani telefonun teknik özellikleri hakkında hiçbir şey bilmiyoruz. Buna rağmen piyasada çok fazla söylenti dolaşıyor ve bunlardan hangilerinin gerçek olacağı merak konusu. Örneğin S Pen’in bu sefer güncelleneceği ve daha iyi bir şekilde karşımıza çıkacağı dile getiriliyor.

  Samsung Galaxy Note 9 etkinliğine normal kullanıcılar ise davet edilmedi. Yani halktan katılım olmayacak fakat evinizden etkinliği izleyebileceksiniz. Pek çok teknoloji sitesi ve Samsung’un kendisi canlı yayın yapacak ve bu durum Samsung tarafından da doğrulandı. Etkinliğe sadece basın mensupları katılım gösterecek.

  Samsung Galaxy Note 9 etkinliği 9 Ağustos 2018 tarihinde sabah 9’da başlayacak fakat ne kadar süreceği henüz duyurulmadı.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Samsung Galaxy Note 9 Ağustos 2018’de çıkıyor başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Samsung Galaxy Note 9 Ağustos 2018’de çıkıyor başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Samsung Galaxy Note 9 Ağustos 2018’de çıkıyor başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?