Tekno Kenar

  Samsung Galaxy S4 ve üst modellerinde bilinmeyen özellikler

  Kullandığımız telefonlarda ne gibi özellikler var pek bilmiyoruz. İnternet üzerinden yapacağınız araştırmalar ile yeni özellikler keşfedebilirsiniz.

  Samsung Galaxy S4 ve üst modellerinde bilinmeyen özellikler

  Göz ile sayfa kaydırma özelliği

  Samsung Galaxy S4 ve üzeri modellerinin bilinmeyen birçok özelliği bulunmakta. Telefonu elinize alıp kurcalasanız dahi keşfedemediğiniz veya anlayamadığınız özellikler oluyordur. Sizlere birkaç detaylı özelliklerinden söz etmek istiyoruz. Öncelikle yukarıda bulunan araç çubuğunu 2 parmağınızla çektiğinizde menünün tamamı açılacağı birçok blogta yer alıyordur. Kamerada bulunan sesli çekim özelliğini belki yeni duyacak olabilirsiniz. Ayarlarınızdan sesli komut özelliğini aktif ederseniz kamerayı açtığınızda “cheese, Smile, capture” gibi kelimelerle resim çekebilirsiniz. Bir diğer özelliği ise size göre hareket eden video oynatıcısı. Siz gözlerinizi ekrandan ayırdığınız anda video durur ve tekrar baktığınızda hareket eder. Peki ya otomatik arama. Bu sizin bildiğiniz yöntem değil. Rehberde veya mesajda bir kişinin üzerinde iseniz tıkladıysanız, o kişiyi otomatik arayacaktır. Temassız resim değiştirme özelliği artık herkesçe biliniyor. Göz ile sayfa kaydırma özelliği de bulunan farklı bir özellik.

  İnsanlara belirttiğinizde en çok hoşlarına giden ve kendi cihazlarında da olmalarını istedikleri özellik ise cihazınızı kumanda olarak kullanabilmeniz. Samsung’larda Galaxy S4 ile başlayan bu özellik neredeyse kumanda ile çalışan bütün elektronik aletleri kontrol edebilme özelliğine sahip.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Samsung Galaxy S4 ve üst modellerinde bilinmeyen özellikler başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Samsung Galaxy S4 ve üst modellerinde bilinmeyen özellikler başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Samsung Galaxy S4 ve üst modellerinde bilinmeyen özellikler başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?