Samsung Galaxy S7 'Den Yeni Haberler Var !

Geçtiğimiz günlerde haberlerimizde de sıkça bahsettiğimiz Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge çok yakında meraklıları ile buluşacak. Samsung yeni telefon modellerinde kavisli ekran ve uzun süreli sarj pili sloganları ile yola çıkıyor. Geçtiğimiz sene tanıttığı Samsung Galaxy S6 edge de kavisli ekrana sahipti. Samsung kullanıcılarnın beğenisini toplamış görünüyor ki yeni modellerinde de tercihi kavisli ekran yönünde.

Samsung Galaxy S7 'Den Yeni Haberler Var !
Samsung Galaxy S7 'Den Yeni Haberler Var ! Tekno Kenar

 

SAMSUNG'DA DÜZ EKRAN OUT , KAVİSLİ EKRAN İN !

Samsung önümüzdeki günlerde piyasaya sunacağı Samsung Galaxy S 7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinde kavisli ekran kullanacağını resmen duyurdu.  Samsung mobil şefi Dong-jin Koh’un yaptığı açıklamada Samsung’un  geliştireceği Samsung Galaxy S akıllı telefon serilerinde kavisli ekran kullanacaklarını yani Samsung Galaxy S akıllı telefon serisinin markası haline gelceğini belirtti. Böylece Samsung düz ekran teknolojisine veda ediyor gibi görünmekte. Kesin olmamakla birlikte kullanıcıların beğenisi ve Samsung’un çalışmalarını bu yönde geliştirmesi bunu gösteriyor gibi.

SAMSUNG’UN PİL ÖMRÜ NE KADAR SÜRECEK?

Samsung ‘un geliştirmiş olduğu bir diğer özellik ise kullanıcıların en önem verdiği nokta olan pil ömrü özellikle iş adamları için sürekli olarak telefon başında gerek yazışarak gerek de arayarak iletişim kurumaktalar ve bu durum pil ömrü kısa telefon kullanan kişilerde bir kabus haline geliyor. Samsung bu özelliğini geçtiğimiz serilerinde oldukça geliştirmiş gibi görünsede Samsun Galaxy S7 ve Samsung Galaxy S7 edge modellerinde oldukça geliştirmişe benziyor.

Özellikle geçtiğmiz günlerde yayınladığı Danny Glover’ın oynadığı reklam filminde vuruguladığı en önemli özellik pil ömrü idi. Samsung yeni modelinin pil ömrünün ne kadar kullansanızda 12 saaat süre ile sizi memnun edeceğini belirtiyor.

Samsung Galaxy S7 'Den Yeni Haberler Var ! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Samsung Galaxy S7 'Den Yeni Haberler Var ! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Bilgisayardan Instagram Mesaj Atma
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır?