Tekno Kenar

  Samsung Galaxy S9 umduğunuz kadar iyi olmayabilir

  Maalesef Galaxy S9’da parmak izi sensörü ekran altına yerleştirilmeyecek.

  Samsung Galaxy S9 umduğunuz kadar iyi olmayabilir

  Samsung Galaxy S8’deki home tuşu bir şeyi ortaya çıkarmıştı; firma, gelecekte parmak izi sensörlerini ekran altına koyma konusunda biraz utangaç kalıyor.

  Samsung Galaxy S9 parmak izi sensörünün yeri değişecek

  Maalesef ortaya çıkan son söylentilere göre bu yeniliği Samsung Galaxy S9’da da göremeyeceğiz fakat TechnoCodex’in bildirdiğine göre Samsung en azından sensörün konumunu değiştirme planları yapıyor. Yani LG V30 veya Google Pixel 2’de gördüğümüz gibi orta kısma yerleştirilme ihtimali var.

  Hem S8 hem de Galaxy Note 8’de garip pozisyonlarda yer alan parmak izi sensörünü doğru konuma taşımak yine de olumlu bir karar. 8 serisi Samsung cihazlarda maalesef bu konuda bir sorun yaşanıyordu ve kullanıcılar da pek memnun değildi.

  Tabii yine de Samsung’un tamamen bir yeniliğe gitmemesi hayal kırıklığı yaşattı. Akıllı telefon sektörü giderek değişime uğrarken, şimdilik Galaxy S9’da bunu göremeyeceğiz fakat belki de sıradaki Galaxy Note 9 ile sensör ekran altına entegre edilebilir. Hatta doğrudan Apple, LG veya Google gibi bir başka firma da bu adımı atabilir.

  Samsung Galaxy S9 umduğunuz kadar iyi olmayabilir başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Samsung Galaxy S9 umduğunuz kadar iyi olmayabilir başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Samsung Galaxy S9 umduğunuz kadar iyi olmayabilir başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?