Samsung Parmak İzi Teknolojisini Geliştirmeyi Düşünüyor!

Teknoloji devi Samsung son model akıllı telefonların olmazsa olmaz özelliği olan parmak izi okuyucuları hakkında yeni planları bulunuyor. İşte Samsung'un yeni parmak izi okuyucusu planı!

Samsung Parmak İzi Teknolojisini Geliştirmeyi Düşünüyor!
Samsung Parmak İzi Teknolojisini Geliştirmeyi Düşünüyor! Tekno Kenar

Parmak izi okuma denilince akla gelen ilk firmalar ABD'li Synaptics ve İsveçli FPC geliyor. Samsung parmak izi okuyucularında yeni bir sayfa açmak istiyor ve parmak izi okuyucularını yerel markalardan temin etmek istiyor. 

Samsung Parmak İzi Okuyucusu Üretimine Giriyor!

Gelen son iddialar eğer doğruysa Samsung potansiyel ortaklarıyla görüşmeler yapıyor. Samsung'un bu anlaşmada düşüncesi artık pek çok akıllı telefonunda kullanmakta olduğu parmak izi okuyucularını kendi imal etmesi. Samsung'un planlarına göre 2017 itibariyle parmak izi okuyucuları yonga satışına başlanacak. 

Giriş Seviyesinde Samsung Modellerine Parmak İzi Okuyucusu Geliyor!

Samsung'un parmak izi okuyucu üretimini bir çatı altında yapmak istemesi Samsung'un dışa bağımlılığını azaltacak. Bu sayede Samsung artık alt seviyeli akıllı telefonlarında bile parmak izi okuyucularını kullanabilecek ve bu Samsung'a çok ucuza mal olacak. Samsung'un parmak izi okuyucularını kendi imal etmesi bir başka anlamda Samsung'un parmak izi okuyucularını geliştme açısındanda oldukça önemli. Bakalım Samsung ilerleyen dönemlerde ne gibi yeniliklerle karşımıza çıkacak. 

Samsung Parmak İzi Teknolojisini Geliştirmeyi Düşünüyor! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Samsung Parmak İzi Teknolojisini Geliştirmeyi Düşünüyor! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün