Samsung'tan Yeni Bomba: S Pen

Yarın tanıtılacak olan Samsung’un son harikası Note 7 ile ilgili heyecanlı bekleyiş devam ediyor.Son 24 saat kalmasına rağmen sızıntı haberler gelmesi engellenemedi.Samsung Note 7’nin en önemli gelişiminin S Pen’in yeni özellikleri olduğu belirtildi.

Samsung'tan Yeni Bomba: S Pen
Samsung'tan Yeni Bomba: S Pen Tekno Kenar

 

S PEN ÖZELLİKLERİ NELER?

Kesin olmamakla birlikte sızan haberlere göre S Pen’in en önemli özelliği yabancı dildeki kelimeleri çevirme özelliği, bu özellik metni başka bir uygulamada açıp zaman kaybı yaşayarak çeviri yapmaktansa daha kolay ve hızlı bir tercüme imkanı sunuyor.

S Pen ikinci ve en önemli özelliği büyütme imkanı sağlaması. S Pen ile ekranda herhangi bir alan üzerinde gezinirken büyütme işlemi yapılabilecek.Böylece görüntü netleşerek en ufak ayrıntılar bile büyütme işlemi ile yakınlaşacak.

Samsung Note 7’nin çıkmasına 24 saat kala sızan en önemli bilgilerden biri de Note 7 deki IP sertifikasının derecesinin yüksek olduğunun ve S Pen’in sualtında da kullanılabileceği.

SAMSUNG’UN YENİ BİR SÜPRİZİ VAR MI?

Bunun  yanı sıra Samsung tanıtımlarında alışkın olduğumuz sürpriz bir yan ürün tanıtımı daha olacağı çıkan haberler arasında yer aldı. Gear VR 2016 olarak adlandırılan bu ürün geriye dönük uyumluluğu bulunacağı bekleniyor. Satış fiyatı 99 dolar olan mevcut modelin yerine gelecek yeni Gear VR’nin fiyatına ve teknik özelliklerine dair ayrıntılı bir bilgi yok.Fakat cihazın mevcut Gear VR’nin 96 derecelik açısına karşın 110 derecelik bir açıya sahip olacağı ve daha geniş bir görüş sunacağı sızan bilgiler arasında.Son 24 saat kalan Samsung tanıtımı kullanıcıları tarafından heyecanla bekleniyor.

Samsung'tan Yeni Bomba: S Pen Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Samsung'tan Yeni Bomba: S Pen Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün