Tekno Kenar

  Samsung’tan yeni geniş ekranlı telefon

  Samsung bu sefer yenilediği Galaxy A9 (2017) model ile piyasaya çıkacak.

  Samsung’tan yeni geniş ekranlı telefon

  A serisinde başlatılan yenileme işlemleri kapsamında Samsung, Galaxy A9 (2017) için de yeni bir güncelleme sunacak. Önceki dönemlerde A3, A5 ve A7 serisini yenileyen ve önümüzdeki günlerde piyasaya sunacak olan Samsung, bu güncellemeler de A9 modelini de unutmadı.

  A serisi güçleniyor

  Galaxy A9 (2017) ile birlikte A serisinde iyi bir güncelleme yapmayı başaran Samsung, böylece cihazların her zaman popüler durumda kalmasını da sağlıyor. Konuyla ilgili elde edilen bilgilerde yeni cihazın 2017 yılında piyasaya sunulacağı belirtilirken, cihazın teknik özellikleri de paylaşıldı.

  Galaxy A9 (2017) teknik özellikleri neler?

  Galaxy A9 (2017) için yapılan paylaşımlarda cihazın teknik detayları oldukça net bir şekilde açıklandı. Açıklamalara göre Galaxy A9 (2017)’da yer alacak özellikler şöyle;

  6 inç Super AMOLED ekran

  Snapdragon 652 işlemci

  3 GB RAM

  32 GB depolama alanı

  MicroSD kart desteği

  4000mAh batarya

  8 MP ön kamera

  13 MP arka kamera

  Çin’de satılacak!

  Cihaz için en önemli detaylardan bir tanesi satışa çıkılacak pazarların kısıtlı olması. Öyle ki cihaz şu andaki planlamalara göre sadece Çin’de satışa çıkacak ve 2017 yılı itibari ile raflardaki yerini alacak. Cihazın diğer pazarlara girip girmeyeceği şu an için bilinmiyor. Bu bakımdan Galaxy A9 (2017) sadece Çin’le sınırlı kalabilir. Önümüzdeki aylarda cihaz ile ilgili daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor.

  Samsung’tan yeni geniş ekranlı telefon başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Samsung’tan yeni geniş ekranlı telefon başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Samsung’tan yeni geniş ekranlı telefon başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?