Tekno Kenar

  Samsung’un Android 6.0 kararı şaşırttı

  Galaxy Tab S model tablet kullanıcılarına kötü haber.

  Samsung’un Android 6.0 kararı şaşırttı

  Samsung, birinci nesil Galaxy Tab S serisini 8.4 ve 10.5 olmak üzere iki ekran boyutunda piyasaya sürdü. Galaxy Tab S tablet kullananlara kötü haber Samsug’dan geldi.

  Yeni sürüme geçemeyecekler

  Samsung Mobile Netherlands, geçtiğimiz günlerde, resmi Facebook sayfasında bir açıklama paylaştı. Bu açıklamaya göre, Samsung, uzun süredir Marshmallow sürümünü bekleyen Galaxy Tab S kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratacak bir bilgi var. Buna göre Samsung, merakla tabletler için beklenen Android 6.0 Marshmallow sürümünü Galaxy Tab S modelindeki tabletlere getirmeyecek.

  Galaxy Tab S modelinin Marshmallow güncellemesini almamasının nedeni bilinmiyor. Bu nedenle alakalı henüz Samsung’dan bir açıklama gelmedi. Fakat bu haberin kullanıcılar için çok sürpriz olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü geçtiğimiz aylarda Android 6.0 Marshmallow sürümünün Galaxy Tab S tabletlerde test edilmesinin görüntüleri internete sızmıştı. Samsung’un Marshmallow sürümünü Galaxy Tab S tabletlere Ekim ayında getirmesi bekleniyordu.

  Fakat bu konuda umudu kaybetmemek gerekir. Çünkü Marshmallow’u Galaxy Tab S’lerde test eden Samsung, güncellemeyi bu tabletlere de getirebilir.

  [Toplam:2    Ortalama:5/5]

  Samsung’un Android 6.0 kararı şaşırttı başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Samsung’un Android 6.0 kararı şaşırttı başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Samsung’un Android 6.0 kararı şaşırttı başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?