Samsung’un Android 6.0 Kararı Şaşırttı

Galaxy Tab S hodel tablet kullanıcılarına kötü haber.

Samsung’un Android 6.0 Kararı Şaşırttı
Samsung’un Android 6.0 Kararı Şaşırttı Tekno Kenar

Samsung, birinci nesil Galaxy Tab S serisini 8.4 ve 10.5 olmak üzere ikiekran boyutunda piyasaya sürdü. Galaxy Tab S tablet kullananlara kötü haber Samsug’dan geldi.

Yeni Sürüme Geçemeyecekler

Samsung Mobile Netherlands, geçtiğimiz günlerde, resmi Facebook sayfasında bir açıklama paylaştı. Bu açıklamaya göre, Samsung, uzun süredir Marshmallow sürümünü bekleyen Galaxy Tab S kullanıcılarını hayal kırıklığına uğratacak bir bilgi var. Buna göre Samsung, merakla tabletler için beklenen Android 6.0 Marshmallow sürümünü Galaxy Tab S modelindeki tabletlere getirmeyecek.

Galaxy Tab S modelinin Marshmallow güncellemesini  almamasının nedeni bilinmiyor. Bu nedenle alakalı henüz Samsung’dan bir açıklama gelmedi. Fakat bu haberin kullanıcılar için çok sürpriz olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü geçtiğimiz aylarda Android 6.0 Marshmallow sürümünün Galaxy Tab S tabletlerde test edilmesinin görüntüleri internete sızmıştı. Samsung’un Marshmallow sürümünü Galaxy Tab S tabletlere Ekim ayında getirmesi bekleniyordu.

Fakat bu konuda umudu kaybetmemek gerekir. Çünkü Marshmallow’u Galaxy Tab S’lerde test eden Samsung, güncellemeyi bu tabletlere de getirebilir.

 

Samsung’un Android 6.0 Kararı Şaşırttı Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Samsung’un Android 6.0 Kararı Şaşırttı Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün