Tekno Kenar

  Samsung’un yeni “Kapaklı” akıllı telefonu Galaxy Folder 2

  Samsung, geçen sene başlattığı kapaklı akıllı telefon modeliyle adından sıkça söz ettirmişti. Samsung bu modelden kazanç sağlamış olacak ki, bu seriye yeni model ekliyor

  Samsung’un yeni “Kapaklı” akıllı telefonu Galaxy Folder 2

  Samsung, geçen sene başlattığı kapaklı akıllı telefon modeliyle adından sıkça söz ettirmişti. Samsung bu modelden kazanç sağlamış olacak ki, bu seriye yeni model ekliyor

  Samsung, geçen yıl kullanıcılarına Galaxy Folder adında “kapaklı” tasarıma sahip bir akıllı telefon tanıttı. Bu akıllı telefon, eski kapaklı telefon sevdalıları tarafından tutuldu ve kısmen de olsa rağbet gördü. Teknoloji devi Samsung, bu serisine bu yıl yeni model ekleyerek kapaklı telefon sevdalılarını sevindiriyor. Yeni kapaklı ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonun adı: Galaxy Folder 2.

  Özellikleri

  Samsung’un yeni kapaklı akıllı telefonunun özelliklerine gelecek olursak, eski modeline göre birçok geliştirme ve iyileştirmeye sahip olduğunu göreceğiz. Galaxy Folder 2’nin işlemcisi, 1.4 GHz hıza ve 4 çekirdeğe sahip Snapdragon 425. Grafik işlem birimi ise Adreno 308. Galaxy Folder 2, 2 GB RAM’e ve 16 GB depolama alanına sahip. Ekranı ise 3.8 inchlik 480p çözünürlükte TFT LCD.

  Samsung’un yeni “Kapaklı” akıllı telefonu Galaxy Folder 2 başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Samsung’un yeni “Kapaklı” akıllı telefonu Galaxy Folder 2 başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Samsung’un yeni “Kapaklı” akıllı telefonu Galaxy Folder 2 başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?