Alexa

Sea of Thieves Açık Betası Tamamlanmak Üzere!

Sea of Thieves’in Açık Betasını Test Etmek İsteyenler İçin Bu Son Şans.

Sea of Thieves Açık Betası Tamamlanmak Üzere!
Sea of Thieves Açık Betası Tamamlanmak Üzere! Tekno Kenar
Bu içerik 1153 kez okundu.

Microsoft’un beklenen açık dünya macera oyunu Sea of Thieves’in son açık betası başladı ve tamamlanmak üzere. Test etmek isteyenler için bu son şans olurken, beta aşaması 12 Mart Pazar gününe kadar devam edecek ve ardından oyunun çıkışı için geri sayım başlayacak.

Son beta sürümü Xbox Store ya da Microsoft Store üzerinden şu an için herkese açık. Oyuncuların Sea of Thieves’i indirmek içinse Xbox Live hesabına ihtiyaçları olacak. Son beta bittikten 9 gün sonra da, 20 Mart 2018 tarihinde Sea of Thieves resmi çıkışını gerçekleştirecek.

Peki, Son Beta Sürümünde Ne Var?

Gold Hoarders’ın yanı sıra ilk defa Merchant Alliance yolculukları da test edilecek ve oyunculara tamamen farklı bir şekilde oynama fırsatı sunulacak.

Aynı zamanda Sea of Thieves’in Xbox One X sürümüne özel bazı geliştirmeleri de son beta aşamasında görebileceğiz. Oyunu en güçlü oyun konsolunda 4K çözünürlükte deneyebilirsiniz.

Unreal Engine ile Rare Ltd. tarafından geliştirilen Sea of Thieves büyük bir merakla beklenirken, oyunun bütün dağıtım ve promosyon aşamasını ise bizzat Microsoft üstlendi.

Sea of Thieves Açık Betası Tamamlanmak Üzere! Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Sea of Thieves Açık Betası Tamamlanmak Üzere! Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
ARK: Survival Evolved Mobil Cihazlara Geliyor
Facebook Messenger Kids Android
Facebook Messenger Kids Android