Siri’ye, iOS 10’da Değişiklik

Apple’ın iOS 10 sürümü Eylül ayında piyasaya sürülecek. iOS 10’a telefonolarını güncelleyenler farklı bir Siri sesi duyacaklar.

Siri’ye, iOS 10’da Değişiklik
Siri’ye, iOS 10’da Değişiklik Tekno Kenar

Eylül ayında kullanıcılarıyla buluşacak olan iOS 10, kullanıcılarını birçok müthiş özellik ile karşılayacak. Bu özellikleri kullanıcıların çok seveceğine eminiz. Çünkü teknoloji devi Apple’ın mühendisleri, kullanıcıların memnuniyeti için gece gündüz çalışıyor.

Siri'nin Sesi Değişiyor

iOS 10 ile birlikte gelecek yeni özellik duyanları şaşırttı. iOS 10 ile birlikte, Siri uygulamasındaki sesin değişeceği duyuruldu. Siri uygulamasından bütün iPhone ve iPad kullanıcılarının alıştığı sesin sahibi, Susan Bennet. Sussan Bennet Suru uygulaması için ilk kayıtlarını 2005 yılında verdi. Geliştiriciler, Siri uygulamasında, Sussan Bennet’in birebir sesini değil, üzerinde oynanmış sesini kullandı.

Siri, ortaya çıktığı zamandan bu yana, sadece kadın sesiyle kullanıcılarına hitap ediyor. Apple, iOS 10 ile birlikte bu durumu değiştirecek ve kadın sesi ile birlikte erkek ses seçeneğini de kullanıcıların hizmetine sunacak.

iOS 10 sürümü ile birlikte, Siri’nin sesiyle birlikte foksiyonları da değişecek.

Siri’ye, iOS 10’da Değişiklik Başlıklı İçeriğe Yorum Yap!

Siri’ye, iOS 10’da Değişiklik Yorum
Kalan karakter sayısı : 500
GÜNCEL TEKNOLOJİ HABERLERİ X
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
Android Animoji Uygulamaları Gerçek mi?
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün
iPhone X Animoji (Emoji) ile Karaoke Yapmak Mümkün