Tekno Kenar

  Skype güncellendi

  Microsoft tarafından yapılan resmi açıklamalarda Skype için yeni bir güncellemenin yapıldığı belirtildi.

  Skype güncellendi

  Görüntülü konuşma ve yazışma konusunda Microsoft’un en önemli uygulamalarından birisi olan Skype, dünya genelinde oldukça yüksek bir kullanıcı sayısına sahip. Özellikle masaüstü platformlarda tercih edilen Skype, mobil uyumlu olmasıyla da farklı platformlarda Skype kullanımını mümkün kılıyor.

  Gelişiyor!

  Skype için bugüne kadar pek çok farklı güncelleme yapılırken Microsoft tarafından yapılan açıklamalara göre yeni güncelleme kullanıcıların uygulamadan daha iyi bir şekilde yararlanmasını sağlayacak. Öyle ki sesli ya da videolu mesaj göndermek isteyen kullanıcılar karşı tarafın çevrimdışı olması halinde bu imkândan yararlanamıyordu. Bu durum da kullanıcılar için bir sorun oluştururken konu ile ilgili yapılan iyileştirilme sonrasında artık çevrimdışı olan kişilere sesli mesaj ya da videolu görüntü yollanabileceği belirtildi.

  Tüm platformlarda desteklenecek

  Tüm platformlardaki uygulama için yapılacak güncelleme sonrasında kullanıcılar çevrimdışı kişilere de artık sesli mesaj gönderebilecek. Güncelleme kuşkusuz kullanıcıların daha iyi bir şekilde iletişim kurmasını sağlayacak ve kişilerin aynı anda online olması zorunluluğunu ortadan kaldıracak. Önümüzdeki günlerde sunulması beklenen bu güncelleme kullanıcıları Skype kullanımı da daha iyi bir hale getirecek.

  Kullanım oranlarını artırmak isteyen Microsoft, bu doğrultuda uygulama için farklı geliştirmeler yaparken Skype için getirilen bu imkân pek çok kullanıcı için tercih edilebilir bir özellik olacak. Fakat kuşkusuz bu tip küçük yenilikler Skype’ın daha fazla kişiye ulaşmasını noktasında çok cezbedici durumda değil.

  Skype güncellendi başlıklı içeriğe yorum yapmak ister misin?
  Skype güncellendi başlıklı haberimizde 0 yorum var.

  Skype güncellendi başlıklı haber için hiç yorum yapılmamış, ilk yorumu yapmaya ne dersin?